به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز در کنفرانس قبل از بازی با استقلال تهران اظهار داشت: بازی با استقلال و پرسپولیس همیشه سخت است و با توجه به وضعیت استقلال در جدول و بازی ها شرایط سختی پیش رو خواهیم داشت.

وی ادامه داد: امیدوارم با نمایش یک بازی خوب سه امتیاز بازی را کسب کنیم و جایگاه خود را در جدول بهبود ببخشیم. همچنین امیدوارم هواداران فردا در کنار تیم بوده و با تشویق های خود ما را حمایت کنند.

کمالوند در خصوص هم زمانی بازی های تراکتور و گسترش ادامه داد: این کار درستی نیست که بازی های تراکتور و گسترش همزمان برگزار می شود و باید با سازمان لیگ صحبت کنیم تا این مشکل را حل کنند.

وی در خصوص مصدومین تیم برای بازی فردا بیان کرد:‌درویشی را به دلیل مصدومیت دو ماه در اختیار نخواهیم داشت همچنین مجتبی ترشیز ترشیز نیز در بازی فردا حضور نخواهد داشت.

سرمربی گسترش فولاد در خصوص استقلال تهران تصریح کرد: استقلال بازیکنان خوبی دارد ولی ما سعی خواهیم کرد با یک بازی حساب شده و بستن راه های نفوذ این تیم بازی را به نفع خود به پایان برسانیم. همچنین این تیم را به خوبی آنالیز کرده ایم. همچنین با نقاط ضعف و قوت استقلال آشنا هستیم و تلاش خواهیم کرد تا فردا با نمایش خوب فوتبال اذربایجان را سربلند کنیم.

وی گفت:‌استقلال از بهترین و پر مهره ترین تیم های لیگ است و فردا باید با دقت بالایی مقابل این تیم بازی کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :