به گزارش تبریزمن،سعیدعباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص عدم حضور مدیررسانه ای بر روی نیمکت تیم در بازی اخیر گفت: پیگیر کار های آقای شهریاری هستیم.صحبت هایی در ۶۰۹۰ صورت گرفته بود ولی الان می بینیم که اکثر تیم ها از مدیررسانه ای استفاده می کند. از آقای تاج پیگیر موضوع شده ایم که اگر قرار است از مدیر رسانه ای بر روی نیمکت استفاده نشود پس چرا دیگر تیم ها از آن استفاده می کنند.

وی در خصوص انتقاد هواداران از عملکرد حمزه یونس ادامه داد: نباید با یک بازی عملکرد بازیکن را زیر سوال برد. مجموع عملکرد بازیکن باید مورد بررسی قرار گیرد و باتوجه به اینکه حمزه به عنوان آخرین بازیکن جذب شد و با توجه به سبک بازی که دارد، به هماهنگی زیادی نیاز است. این بازیکن هنوز دو بازی انجام داده و قطعا در ادامه عملکرد بهتری از وی شاهد خواهید بود.

DSC_0644

عباسی افزود: اگر حمزه نتواند گل های زیادی برای تراکتور بزند باید رونالدو را بیاوریم، چون این بازیکن تقریبا خود رونالدو است. فرق حمزه با ادینهو در این می باشد که این بازیکن خود در حملات شرکت می کند و بازی بدون توپ خوبی دارد. آگر بتواند با دیگر بازیکنان تیم هماهنگ بیشتری پیدا کند قطعا عملکرد خوبی از وی شاهد خواهیم بود. احساس من این است که اگر حمزه آقای گل امسال نشود قطعا انقدر توان دارد که بتواند دیگر بازیکن تیم را آقای گل کند و این موضوع خیلی مهم می باشد.

DSC_0578

وی در خصوص عملکرد بازیکنان تراکتورسازی در بازی راه آهن بیان کرد: در نیمه اول خوب ظاهر شدیم، کلاس بازی ما با راه آهن قابل مقایسه نبود ولی این تیم نیز تمام سعی خود را کرد و با تمام توان خود مقابل ما بازی کرد. متأسفانه مصدومیت سعید آقای و شجاع خلیل زاده برنامه های کادر فنی را به هم زد. البته در صورتی که از موقعیت های خود به نحو احسن استفاده می کردیم، قطعا می توانستیم پیروز میدان شویم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: برخی از نظرات کارشناسی را دنبال کنید، تعدادی از آنها به این نظر دارند که تیم ها از هفته هفت و یا هشت به بعد به آمادگی و هماهنگی کامل خود می رسند و با توجه به اینکه تراکتورسازی بر اساس جنگ در سه جبهه حذفی، لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا بسته شده است به همین دلیل نباید به این زودی دنبال نتیجه باشیم. هواداران ما صبور هستند و همه حیثیت و افتخار ما به هوادارانمان است و بازیکنانی که در ترکیب اصلی قرار می گیرند اولین هدف آنها خوشحال کردن طرفدارانمان می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :