در حالی که اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی پیش از احتمال بارش بارش باران و برف در برخی از مناطق کوهستانی استان در سه روز نخست سال جدید خبر داده است، و تردد به صورت روان در تمام محورهای مواصلاتی استان جریان دارد.

به گزارش تبریزمن،  به نقل از اداره کل راه و شهرسازی استان روز یکشنبه اعلام کرد: طرح نوروزی راهداری در آذربایجان شرقی در حال اجراست و بیش از یک هزار راهدار در قالب این طرح در محورهای آذربایجان شرقی در حال خدمت رسانی هستند، اما تردد با احتیاط خودرو ها در جاده های این استان ضروری است.

بنا بر این گزارش ۵۰ راهدارخانه ثابت و سیار در محورهای استان برای خدمات دهی به مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است و ۴۴ گروه امدادی و تعمیراتی نیز در طول راه های ارتباطی آذربایجان شرقی آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی هستند.

گزارش روابط عمومی داره کل راه و شهر سازی آذربایجان شرقی حاکی است چهار گروه راهداری از بخش خصوصی نیز در طرح نوروزی مشارکت دارند و هشت دستگاه جرثقیل هم برای امداد رایگان در محورهای استان مستقر شده است.

شماره تلفن ۰۴۱۳۴۴۵۳۰۲۰ مرکز مدیریت راه های استان به طور شبانه روزی و سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۸۹۲۶ برای دریافت انتقادها و پیشنهادها به عنوان پل ارتباطی این اداره کل با مسافران در طول اجرای طرح نوروزی ۹۵ در نظر گرفته شده است .

طرح نوروزی راهداری همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفندماه امسال در آذربایجان شروع شده و تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده به مدت ۲۰ روز ادامه دارد.

در زمان حاضر باران در برخی از مناطق آذربایجان شرقی در حال بارش است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :