به گزارش تبریزمن، با جدی شدن شایعات عدم تمدید قرار داد لوسیانو ادینهو با باشگاه تراکتورسازی تبریز، شایعات دیگری پیرامون عقد قرارداد این باشگاه با یک مهاجم برزیلی که در لیگ سطح دوم پرتغال توپ می زند، به گوش می رسد.

نام کامل این بازیکن ” اریوِلتو امیلیانو دا سیلوا ” می باشد که ۲۶ ساله بوده و متولد شهر ” بزروس ” کشور برزیل می باشد.

اریولتو تا کنون در تیم های مختلفی از جمله میختو، تیم دوم پالمیراس، باتاتیس، گواراتینگوتا، سنترال و مادوئررای برزیل بازی کرده اما نقطه اوج بازی این مهاجم، در تیم اسپورتینگ کو ویلها می باشد. اسپورتینگ کو ویلها در فصل ۲۰۱۳/۱۴ علیرضا حقیقی ایرانی را به عنوان دروازبان در اختیار داشت که به دلیل عملکرد ضعیف این بازیکن، همکاری خود را با او پایان داد.

مهاجم برزیلی یاد شده و گزینه جانشینی ادینهوی محبوب در تراکتورسازی، موفق شد در اولین فصل حضور خود در لیگ پرتغال و تیم کو ویلها، در ۴۲ بازی موفق به ثبت ۲۳ گل شود ( علی رغم اینکه گفته در برخی سایت ها ۲۶ گل ذکر شده است ). سه گل از این ۲۳ گل از روی نقطه پنالتی زده شده و ۱۲ گل نیز، اولین گل بازی بوده است.

اریولتو همچنین در ۳۵ بازی از ۴۲ بازی در ترکیب اصلی تیم خود حضور داشته اما در ۱۵ بازی تعویض شده و جای خود را به بازیکنان دیگری داده است. اریولتو همچنین در مجموع ۳۰۲۲ دقیقه بازی برای تیم خود، ۵ بار نیز با کارت زرد داور جریمه شده اما هیچ کارت قرمزی در دوران بازیگری خود دریافت نکرده است.

مهاجم برزیلی که با ۲۶ سال سن، مطمئنا خواهد توانست چندین سال برای تیم های آینده خود مثمر ثمر باشد، دارای نکته ای جالب در کارنامه ورزشی خود می باشد. او در دیدار تیم خود برابر اورینتال لیسبوا در هفته ۴۳ لیگ دسته دو پرتغال ( متشکل از ۲۴ تیم ) موفق به زدن ۵ گل در یک بازی شده و رکوردی خارق العاده به جای گذاشته است. آقای گل لیگ دو پرتغال در این بازی در دقایق ۲، ۲۶، ۴۲، ۶۲ و ۸۲ موفق به گلزنی شده بود.

بد نیست نگاهی داشته باشیم به یکی از زیباترین گل های اریولتو ، شماره ۳۲ تیم کو ویلها که در بازی برابر تیم دوم اسپورتینگ براگا که در هفته ۱۸ لیگ  به ثمر رسیده است:1
 

اریولتو 2

اریولتو 3

اریولتو 4

اریولتو 5

اریولتو 6


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :