پژمان درستکار، پیشکسوت کشتی کشورمان پس از رقابت کمیل قاسمی و پرویز هادی در مسابقات انتخابی المپیک در صفحه اجتماعی خود به عملکرد فدراسیون کشتی انتقاد کرده است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: پژمان درستکار در صفحه شخصی اینستاگرام خود این چنین واکنش نشان داده است:

پرویز هادی و کمیل قاسمی سرمایه‌های کشتی ایران هستند. به هر دو دلاور خسته نباشیدو به کمیل عزیز تبریک می‌گویم. اشکالی اگر هست، در نحوه تصمیم‌گیری رییس و سرمربی و همه کاره خودرای فدراسیون کشتی است که فهم و شعور مردم را دست کم گرفته.

کاش مردهمه فن حریف ، شجاعت ایستادن پای تصمیماتش را داشت و از همان ابتدا تیم دلخواهش را انتخاب می‌کرد. واقعاً نمی‌دانیم به شعارهایی مثل فرایند و خرد جمعی شورای فنی و غیره، بخندیم یا گریه کنیم؟! پرویز و کمیل را دور دنیا چرخاند و آخر سر که دید بهانه کافی برای تحمیل نظرش را ندارد، مسابقه انتخابی گذاشت. البته انتخابى از نوع مهندسی شده! آیا اگر نتیجه جام سرکیسیان برعکس می‌شد و کمیل طلا می‌گرفت و پرویز حذف می‌شد، سه انتخابی که سهل است، حتی یک مسابقه تمرینی بین این دو نفر می‌گذاشت؟!!!

اول گفتند ۱۵ روز بعد کشتی می‌گذاریم. دوباره تغییر دادند و گفتند یک هفته. سه باره تغییر کرد و گفتند همین دوشنبه بعدازظهر.

سرانجام گفتند نخیر! دوشنبه صبح! شما باور کنید همه اینها هم اتفاقی بوده و قصد و نیتی در کار نبوده!

پرویز سه سال پیش به پیشنهاد یک میلیون دلاری جمهوری آذربایجان پاسخ منفی داد و قاطعانه گفت من عاشق کشورم هستم و می‌خواهم برای سرزمین خودم کشتی بگیرم. حالا با قهرمانی جام تختی، قهرمانی جام سرکیسیان، قهرمانی آسیا و حضور موفق در جام جهانی لس آنجلس، باید برود خانه!!!البته شما در زمان کشتی گیرى تان از این حق ها زیاد پایمال کردى وعادت دارى

آقا ریس ،الان حق امضا و تصمیم و حذف و انتخاب و اعزام و اردو و همه چیز دست شماست. اما سخت در اشتباهی اگر فکر کنی قدرت میز ریاست، بیشتر از نیروی آه مظلوم است.

photo_2016-07-05_12-33-20


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :