به گزارش تبریزمن، مهاجم آلبانیایی سابق سرخ پوشان که برای حضور در بازی یادبود مرحوم نوروزی به تهران آمد می گوید اتفاقاتی که بعد از بازی در ایران برایم افتاد من را از فوتبال خسته کرد.در خصوص بازگشتش به ایران و شرایط تیم فوتبال پرسپولیس صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانیم.

چه شد که دوباره به ایران بازگشتی؟

زمانی که هادی فوت شد قرار شد برای او یک بازی یادبود انجام شود و با من تماس گرفتند که به ایران بیایم و من هم قبول کردم و حدود ١۴ روز در ایران خواهم بود.

زمانی که خبر فوت هادی را شنیدی باور می‌کردی که او با این سن جوان فوت کند؟

واقعاً شوکه شدم که خبر فوت هادی را شنیدم اما به هر حال خدا بزرگ است و کسی نمی‌داند تا چه زمانی زنده خواهیم بود.

چه خاطره‌ای از مرحوم نوروزی داری؟

همه خاطره‌های من از او خوب است او مهربان بود و هیچگاه صدایی از او در نمی‌آمد. همیشه هم تمرین می‌کرد و کاری به کسی نداشت.

بر سر مزار هادی حاضر می‌شوی؟

من شنبه‌شب به ایران آمدم و حتماً با محسن خلیلی و مهدی شیری بر سر مزار هادی می‌روم. خیلی دوست دارم که بر سر قبر هادی بروم و با او حرف بزنم.

از چه تیم هایی هنوز هم طلبکار هستی یا اینکه پولت را گرفته‌ای؟

من هنوز از پرسپولیس طلبکارم همانطور که از تراکتورسازی هم طلبکار هستم اما من برای پول به ایران نیامده‌ام بلکه برای هادی اینجا هستم این دلیل من بود که به ایران برگردم من اگر برای پول می‌خواستم به ایران بیایم ٣ سال قبل به ایران برمی‌گشتم من برای احترام به خانواده نوروزی به ایران آمده‌ام.

در حال حاضر در آلمان چکار می‌کنی؟

من دیگر فوتبال بازی نمی‌کنم بلکه در آلمان یک شرکت بیمه دارم و اینطور زندگی‌ام را می‌گذرانم.

وکل عارفی چند ماه قبل در مصاحبه ای اظهار کرده بود: حالا پس از گذشت این مدت دوباره او می‌خواهد شکایت کند. آرفی طلب ۱۵۰ میلیون تومان از تراکتورسازی دارد و طلبش از پرسپولیس هم است. او از این دو باشگاه شکایت کرده و فیفا هم حکم بر پرداخت این طلب داده است که اگر چنین کاری صورت نگیرد از دو تیم ۶ امتیاز کسر خواهد شد. در قانون ابتدا کسر امتیاز وجود دارد و سپس تعلیق فدراسیون در صورتی است که کسر امتیاز انجام نشود. زمانی که این اتفاق رخ دهد دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس هم در لیگ قهرمانان آسیا هم نمی‌توانند شرکت کنند.

مدیران تراکتورسازی در تلاش هستند همانند دیگر بدهی ها، طلب بازیکنان فصل های گذشته را نیز پرداخت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :