سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از آمادگی بازیکنانش برای شروع قدرتمند لیگ برتر خبر داد.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند پس از کسب دومین پیروزی مقابل پاس همدان، ضمن تمجید عملکرد شاگردانش اظهار داشت: خوشبختانه مراحل آماده سازی تیم به نحو مطلوبی سپری شد و آماده شروع قدرتمند مسابقات لیگ برتر هستیم.

کمالوند با ابراز رضایت از جذب بازیکنان مدنظر برای حضور در تیم فوتبال گسترش فولاد، گفت: بحمدالله و با درایت مدیریت باشگاه اکثر نفرات مدنظر به موقع جذب تیم شده اند و انشاالله هواداران پرشور فوتبال تبریز شاهد موفقیت گسترش فولاد در فصل پانزدهم لیگ برتر خواهند بود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به برگزاری اردوهای آماده سازی و انجام دیدارهای تدارکاتی در هفته های گذشته اظهار داشت: تمامی برنامه های مدنظر کادرفنی برای ایجاد هماهنگی تاکتیکی بین بازیکنان تا حد قابل قبولی به اجرا درآمده و امیدواریم که با شروع مسابقات لیگ، به شرایط ایده آل نزدیک شویم.

وی با تاکید بر همگرایی انگیزه جوانی و تجربه بازیکنان شاخص در تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، گفت: با توجه به شناختی که از نیاز های تیم برای کسب موفقیت داشتیم، تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه را کنار هم به کار گرفته ایم تا ضمن حفظ روحیه اعتماد به نفس تاکتیکی تیم، به استعدادهای با انگیزه نیز مجال درخشش را فراهم آوریم.

فراز کمالوند، با تاکید بر هدفگذاری باشگاه برای کسب جایگاه در خور شأن فوتبال تبریز ابراز داشت: همه علاقه مندان فوتبال با شخصیت و روحیه بنده آشنا هستند و می دانند که من همیشه بدنبال بهترین عملکرد و کسب موفقیت حداکثری هستم، منتهی بخش مهمی از این امر بستگی به شرایطی دارد که در آینده با آن مواجه خواهیم شد و با توکل به خدا و امیدواری به حمایت های هواداران، برای کسب موفقیت و اعتلای فوتبال تبریز تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

کمالوند درخصوص ارزیابی شرایط تیم های حاضر در فصل پانزدهم لیگ برتر گفت: اغلب تیم ها امسال به نسبت سال های قبل شرایط متفاوتی را در فصل نقل و انتقالات شاهد بودند و نمی توان شرایط آمادگی تیم ها را به آسانی تقسیم بندی کرد و همه تیم ها از پتانسیل های خوبی برخودار هستند. وی در ادامه اضافه کرد: با این حال، توجه ما به آمادگی خودمان است و در رویارویی با حریفان با تمامی توان مان حاضر می شویم.

وی همچنین کسب عنوان تیم اخلاق فصل گذشته لیگ برتر را شایسته گسترش فولاد تبریز دانست و افزود: باشگاه گسترش فولاد در تمامی سطوح مدیریتی و اجرایی یکی از برترین های اخلاقی هستند و از این رو طبیعی ست که توجه به مقوله اخلاق در ساختار این باشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. بنده نیز به نوبه خود کسب این افتخار را به هواداران فوتبال تبریز، مدیریت باشگاه و تمامی مسئولان وزش استان تبریک عرض می کنم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در پایان اظهاراتش بار دیگر از تمامی هواداران فوتبال آذربایجان برای حمایت تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز دعوت کرد و افزود: همانگونه که پیش از این نیز گفته ام، گسترش فولاد هم مانند تراکتور یکی از سرمایه های فوتبال تبریز است و خوشبختانه این دو تیم در راستای تکامل هم قرار دارند و هدف هر دو مجموعه کسب موفقیت برای فوتبال تبریز و آذربایجان است و از همین رو، حمایت از این دو تیم، نتیجه مشترکی را در پی دارد.

 

به نقل از  روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :