درست یکی سال است که این مرد بزرگ  را دیگر در جمع خودمان نداریم ولی همیشه یاد و خاطره این مرد دوست‌داشتنی و مهربان در دل همه والیبالی‌ها خواهد ماند و هیچ موقع فراموش نخواهد شد.

به گزارش تبریزمن، حسین معدنی از سرمربی و بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان بود که بدون شک برای والیبال کشور زحمات بسیار زیادی کشیده بود او در ۱۰ مردادماه سال ۹۳ بعد از یک دوره بیماری سخت و بستری شدن در بیمارستان به دلیل گرفتگی مجرای صفرا درگذشت .

او برای والیبال ایران  زحمات بسیار زیادی را کشید و با مربیگری در تیم‌های مختلف لیگ و معرفی بازیکنان جوان به تیم ملی برای پیشرفت والیبال کشور همیشه تلاش می‌کرد.

حسین معدنی آخرین سرمربیگری خود را در تیم والیبال شهرداری تبریز تجربه کرد و باوجود بازیکنان جوان و بی‌تجربه نتایج خوب و ایده آلی را برای والیبال تبریز به دست آورد

والیبال دوستان تبریزی  از اولین کسانی بودند که موقع شنیدن بیماری حسین معدنی بسیار ناراحت شدند و همه آن‌ها برای شفای این مربی خوش‌اخلاق کشور دست به دعا شدند ولی بعد از چند روز با شنیدن خبر فوت حسین معدنی شوک بسیار بزرگی به جامعه والیبال وارد شد و مردم‌باور نداشتند که چنین اتفاق دردناکی افتاده است و هنوز هم کسانی هستند که معدنی را هنوز در دل خوددارند و باور نکرده‌اند که دیگر در جمع ما نیست.

حسین معدنی از بی حاشیه‌ترین افراد والیبالی کشور بود و شاید یکی از مهم‌ترین دلایل علاقه مردم به این مربی این مسئله بود ولی در کنار این مورد معدنی والیبال کشور را در جان دوباره بخشیده بود و از اصلی‌ترین افرادی بود که والیبال کشور را به جایگاه اصلی خود رساند.

درست یکی سال است که این مرد بزرگ  را دیگر نداریم ولی همیشه یاد و خاطره این مرد دوست‌داشتنی و مهربان در دل همه والیبالی‌ها است و هیچ موقع فراموش نخواهد شد.

معدنی در کنار پیشرفت والیبال کشور برای بالا رفتن سطح والیبال تبریز هم بسیار تلاش کرد و بدون شک باوجوداین مرد بزرگ بود که تبریز هم در والیبال درخشید و جان دوباره گرفت و از آن به بعد نگاه مردم به والیبال عوض شد.

امروز مراسم ختم اولین سالگرد حسین معدنی است و شاید روز خوبی برای جامعه والیبال  نباشد ولی معدنی باکارهایی که برای والیبال کشور انجام داده است هرگز فراموش نخواهد شد و همیشه در قلب مردم خواهد ماند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :