به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی در خصوص پایان خدمت سربازی و جدایی بازیکنان از تراکتورسازی گفت: بختیار رحمانی تا پایان فصل، در خصوص عبدالله زاده با نیروی زمینی مذاکرات را انجام داده و تا آخر فصل حضور خواهد داشت. در خصوص سایر دوستان نیز طبق قرارداد آنها مشخص است. اما آقای و نریمان جهان نگران بودیم که در تهران جلسه خیلی خوبی با مالک باشگاه گسترش فولاد داشتیم که وی محبت کردند. این دو بازیکن قطعا تا آخر فصل در تراکتورسازی حضور خواهد داشت.

وی در خصوص مذاکره با مدیران باشگاه در خصوص صدور رضایت بازیکنان سرباز اظهار داشت: عادت دفاع از خود نداریم و سعی می کنیم کار خود را به نحو احسن انجام دهیم. در این مدت مذاکرات انجام می شد. نگرانی برای جدایی بازیکنان نداریم، فرید بهزاد کریمی،تا نیم فصل قطعا در بین بازیکن تراکتورسازی می باشد، ولی قانون سربازی است و در صورت پایان می توانیم در اختیار نباشیم. هنوز صحبتی با مدیرعامل صبا انجام نداده ایم ولی امیدواریم بتوانیم نظر مثبت وی را برای صدور رضایت این بازیکن بگیریم.

در روز های اخیر، حواشی، اخبار و شایعات زیادی پیرامون بازیکنان سرباز تیم تراکتورسازی به وجود آمده بود که ادامه به یکی از اخبار منتشر شده در یکی از سایت های خبری در خصوص سرباز های تیم تراکتورسازی را می خواند: مشکل بزرگ تراکتورسازی، پایان سربازی ۴ بازیکن دیگر این تیم است.سربازی فرید کریمی، به زودی تمام می‌شود و عبدالله‌زاده، رحمانی و حمودی هم نیم فصل می‌توانند از تراکتورسازی جدا شوند. گفته می‌شود رحمانی تا آخر فصل با تراکتورسازی توافق کرده و حتی در غیر این صورت، او به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند با تراکتوری‌ها مذاکره کند و قرارداد ببندد.

اما شرایط برای سه بازیکن دیگر متفاوت است. کریمی، عبدالله‌زاده و حمودی با تیم‌هایشان قرارداد دارند و صبا، فولاد و سپاهان هم علاقه‌ای به همکاری با تراکتورسازی نشان نمی‌دهند. سپاهان و فولاد، از حالا اعلام کرده‌اند به دو ستاره تیم‌شان احتیاج دارند.

در صورتی که تراکتورسازی نتواند با پیشنهاد مالی مناسب رضایتنامه بگیرند، سه ستاره تیمش را همزمان از دست خواهد داد.

با توجه به مطالب نوشته شده در سایت ها و روزنامه ها و همچنین صحبت های سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در برنامه موج فوتبال، می توان گفت هنوز با قاطعیت نمی توان گفت که سرباز ها از تراکتورسازی جدا نخواهند شد. چرا که هستند مدیرعاملان باشگاهی چون صبا که رضایت بازیکن خود را نداده و بعد از اتمام خدمت سربازی در تراکتور مجبور به جدایی از جمع سرخ ها شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :