به گزارش تبریزمن، علی حمودی بازیکن تیم تراکتورسازی بعد از کسب نتیجه تساوی مقابل تیم راه‌آهن تهران در مورد بازی و شرایط تیم در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت: بازی خوبی بود و در نیمه اول موقعیت‌های را روی دروازه حریف خلق کردیم که اگر از آن‌ها استفاده می‌کردیم می‌توانستیم به‌آسانی برنده بازی شده و کار را در همان نیمه اول تمام کنیم.

وی افزود: ما در مقابل راه‌آهن می‌توانستیم بیش از یک گل بزنیم اما متاسفانه با بی دقتی از موقعیت‌های خودمان به‌خوبی استفاده نکردیم و درنهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید. مطمئنا در بازی‌های بعد باید تلاش خود را بیشتر کنیم و از موقعیت‌های خود به‌خوبی استفاده کرده و سه امتیاز بازی ها را بدست آوریم.

بازیکن تراکتورسازی ادامه داد: فوتبال بازی غیرقابل‌پیش‌بینی است و ما در لحظات پایانی گل تساوی را  دریافت کرده و برد را از دست دادیم ولی این پایان کار نیست و ما راه طولانی را در پیش داریم. تلاش خواهیم کرد در بازی‌های بعد با دقت بالایی بازی کنیم.

وی خاطرنشان کرد : تیم ما هنوز به آمادگی لازم دست پیدا نکرده است و زمان لازم است تا به شرایط ایده آل برسیم و بازیکنان باهم هماهنگ شوند ولی در بازی‌های بعد تیم بهتری را خواهید دید.

حمودی در خاتمه تاکید کرد: در روز های آینده تمرینات خود را پیگیری خواهیم کرد تا برای دیدار بعدی آماده شویم و امیدوارم با کسب پیروزی در بازی بعد این نتیجه را جبران کنیم.

 

————————————

بررسی پایگاه های خبری تحلیلی برتر آذربایجان:

ده سایت برتر خبری استان را بهتر بشناسیم + اطلاعات فنی

———————————

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :