بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: تیم ما هنوز هماهنگی لازم را ندارد و نیاز به زمان داریم تا به شرایط ایده آل برسیم و چهره اصلی خود را نمایش دهیم.

به گزارش تبریزمن، خالد شفیعی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از تسا ی مقابل نفت تهران اظهار داشت: بازی اول لیگ شرایط سختی را دارد و تیم ماهم به دلیل نرسیدن به هماهنگی کامل بین بازیکنان شرایط ایده آلی نداشت.

وی افزود: تیم نفت از خوب های لیگ است و مقابل ما هم بسیار نمایش خوبی داشت ولی هر دو تیم هنوز به آمادگی کامل نرسیده اند و بازی اصلی خود را نمایش ندادند.

خالدشفیعی گفت: ما هنوز به آمادگی کامل نرسیده ام و تا به شرایط ایده آل برسیم زمان لازم خواهیم داشت ولی ما همه تلاش خود را می کنیم تا هفته بعد هماهنگی بیشتری نسبت به این بازی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: بیشتر بازیکنان ما تازه به تیم اضافه شده اند و تا خود را پیدا کنند و هماهنگ شوند یک مقدار زمان لازم است ولی ما مقابل نفت هم بازی خوبی نمایش دادیم و تیم نفت هم از قدرت بالایی برخوردار بود.

بازیکن تراکتورسازی تصریح کرد: عفته بعد بازی سختی را خواهیم داشت و تیم گسترش فولا هم با خرید های خوب از تیم های خوب لیگ است و از یک طرف هم بازی دربی شرایط سختی را دارد ولی ما برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیگ رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :