به گزارش تبریزمن، علیرضا پژمان کاپیتان سال های گذشته تیم تراکتورسازی در خصوص بازگشت دوباره خود به این تیم به خبرنگار تبریزمن گفت: روز گذشته صحبت هایی با کادر فنی صورت گرفته است و امروز نیز با مدیریت باشگاه در خصوص حضور در کادرفنی گفتگو کردیم. مذاکرات با آقای عباسی نهایی شد و انشالله از روز دوشنبه در تمرینات حضور خواهم داشت که امیدوارم بتوانم برای تیم مفید واقع شوم.

وی ادامه داد: بازیکنان جذب شده از لحاظ فنی و تاکتیکی در شرایط خوبی هستند. تنها مشکلی که داریم تغییرات زیاد در ترکیب تیم و عدم هماهنگی آن ها با یکدیگر می باشد. بازی در کنار یکدیگر سخت و زمان بر است. همچنین مصدومیت بازیکنانی چون سامان نریمان جهان، سروش رفیعی،شجاع خلیل زاده، ایرانپوریان و خالد شفیعی روند هماهنگی را نیز کند تر می کنند. با این وجود هواداران نگران نباشند چرا که هنوز زمان زیادی داریم و قطعا در این تعطیلات می توانیم به شرایط ایده آل برسیم.

پژمان افزود: اگر بتوانیم در این مدت که در اختیار داریم، به هماهنگی برسیم خواهیم توانست به جمع مدعیان برگردیم و با کسب سه امتیاز بازی ها، خود را به صدر جدول بکشیم. من نیز به عنوان کمک مربی با توجه به شناختی که از تمرینات و تفکرات تونی دارم، سعی خواهم کرد تا بتوانیم نتایج و شرایط را بهبود ببخشیم.

IMG_4484

وی درخصوص حضور کم تعداد هواداران در بازی های تراکتور نیز اظهار داشت: به نظر من حضور کم تعداد هواداران در بازی ها هیچ ربطی به نتیایج دو بازی اخیر ندارد. هواداران از بازی آخر فصل گذشته دلگیر هستند. در سطح شهر از صحبت هایی که بین مردم صورت می گیرد مشخص می شود که اتفاقات بازی نفت آنها را بی تفاوت و زده کرده است. هواداران تراکتورسازی همان هایی هستند که در استادیوم هفتاد هزار نفری حضور هشتاد هزار نفری داشتند و با غیرت و تعصب خاصی تراکتورسازی را تنها نگذاشته اند و قطعا بازهم تنها نخواهند گذاشت.

کاپیتان سال های گذشته تراکتورسازی در خاتمه در خصوص عملکرد کادر فنی در این پنج بازی بیان کرد: به نظر من، همانطور که گفتم با توجه به تغییرات زیادی که صورت گرفته است، کادر فنی شناخت کافی از بازیکنان را پیدا نکرده و حتی بازیکنان نیز نتوانسته اند ارتباط خوبی برقرار کنند. تراکتورسازی رفته رفته بهتر می شود و با ارائه بازی تماشاگر پسند تمام سه امتیاز بازی ها را کسب خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :