مدیر رسانه ای باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: سایت رسمی دو ماه است که با قدرت فعالیت خود را آغاز کرده است و از لحاظ قابلیت یکی از سایتهای فنی در کشور است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مهدی شیرازی فر مدیر روابط عمومی و مدیررسانه ای باشگاه ماشین سازی تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، افزود: از آنجایی که ملاشین سازی لایق بهترین ها است، از این رو سایت http://mashinsazi.club بصورت رسمی از دو ماه پیش آغاز به کار کرده تا اخبار موثق و درست باشگاه این این سایت دنبال شود.

وی اظهار داشت: سایت فوق دارای قابلیتهای زیادی خواهد بود که امیدواریم سایتی در خور شان و جایگاه باشگاه بزرگ ماشین سازی تبریز با خیل هواداران پرشور و با فرهنک باشد.

شیرازی تصریح کرد در آینده نه چندان دو این سایت دو زبانه به ۷ زبانه گردیده و بخش زنده بازی ها text live به زودی افتتاح گردد.

وی تصریح کرد: از امکانات دیگر این سایت می توان به ارتباط پویا با مدیری ،بخش هواداری و مدیریت داینامیک، خبری،گالری تصاویر.،گالری ویدیو،جدول داینامیک و پویای جداول بازی و برنامه ها، بخش آنالیز بازیها و معرفی کادر فنی،پادکست ویدیویی و رادیوییIPTV ،بخش رسد هوشمند رسانه ها،آخرین پوسترهای ورزشی با کیفیت عالی ،فروشگاه اینترنتی،بلیط رزرو و خرید آنلاین اشاره کرد.

شیرازی تاکید کرد هر گونه انتشار اخباربه غیر از این سایت حتی با نامهای مشابه مورد تایید این باشگاه نبوده و از هواداران و رسانه ها خواهشمندیم که اخبار باشگار را فقط از همین سایت دنبال نمایند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :