به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از بازی مقابل الاهلی عربستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای بازی فردا صحبت من همان صحبت‌هایی است که در بازی‌های قبلی هم گفتم. بازی های این دوره خیلی سخت است و فرقی با هم ندارند.

وی افزود: در جده خوب بازی کردیم ولی از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم ولی فردا تلاش می‌کنیم ۳ امتیاز کسب کنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره وضعیت بازیکنان سرباز این تیم برای بازی فردا خاطرنشان کرد: باشگاه تا امروز تمامی تلاشش را کرده تا از این ۳ بازیکن استفاده کنیم ولی تا کنون جوابی به ما نرسیده است و اگر مجوز برسد در بازی فردا نیمکت نشین خواهند بود.

اولیویرا گفت: ولی فرصتی است تا فردا از این بازیکنان استفاده کنیم که این یک شانس خوب برای تیم ما محسوب می‌شود.

وی افزود:  اگر تیم فولاد خوزستان در بازی لیگ قهرمانان می‌تواند از بازیکنان محروم خودش استفاده می‌کند ما هم باید این امکان را داشته باشیم تا از بازیکنان سرباز استفاده کنیم و بین تیم‌ها مساوات رعایت شود.

اولیویرا درباره اینکه آیا با توجه به شانس قهرمانی تراکتورسازی در لیگ برتر فردا با ترکیب اصلی وارد زمین می‌شود، تصریح کرد: ما از همه بازیکنانی که داریم استفاده میکنیم چه لیگ قهرمانان آسیا باشد چه لیگ برتر و برای ما فرقی ندارد و امروز تمام تمرکزمان روی بازی فردا است و به بازی سپاهان فکر نمی‌کنیم.

وی گفت: تفکر من این است که از تمامی داشته هایم برای بازی پیش رو استفاده کنم و توجهی به بازی های آینده ندارم و این استراتژی من برای بازی های پیش روی تیمم است.

سرمربی تیم تراکتورسازی تاکید کرد: ما فردین عابدینی را به عنوان مصدوم تا آخر فصل نداریم و حبیب گردانی فردا محروم است و با این وجود هیچ وقت قولی نمی دهم و پیغامی که به هواداران تراکتورسازی دارم این است که فردا به ورزشگاه بیایند.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که گفت چرا شادابی همیشگی را ندارد، اظهار داشت: من معمولاً فرد آرامی هستم و شغلم به گونه ای است که در بازی ها آنطور ظاهر شوم و قبول ندارم که می گویید پرانرژی نیستم.
من هم با سرمربی الاهلی موافقم که تیم ها در یک سطح هستند ولی اگر بگویم الاهلی قوی ترین تیم گروه است باز هم تیم ها به هم نزدیک هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :