مدافع با تجربه تیم فوتبال گسترش تبریز بر این عقیده است که گسترش فولاد تبریز امسال با تلفیقی از بازیکنان با تجربه و جوان نتایج خوبی می گیرد.

به گزارش تبریزمن، محمد نصرتی درخصوص پیوستنش به آبی های تبریز گفت: پس از فسخ قرارداد با پیکان از چند تیم پیشنهاداتی داشتم ولی ترجیح دادم در تبریز باشم چون آب و هوای این شهر از لحاظ جسمی و روحی با من سازگار است برای مثال وقتی در امارات بودم خیلی مصدوم می شدم ؛ من به لحاظ اقلیمی در شهر های سرد سیر شرایط بدنی بهتری دارم.

نصرتی در ادامه با تاکید بر آشنا بودن با شرایط تبریز اظهار داشت : از طرف دیگر تجربه حضور در این شهر را داشتم و خانواده ام هم باید در شهری که حضور دارند راحت باشند به همین دلیل پس از مذاکره با کمالوند و مسئولان گسترش فولاد به این تیم آمدم ؛ البته صحبت های ضمنی هم با تراکتورسازی داشتم ولی در نهایت با توجه به شناختی که نسبت به بازیکنان، کادر فنی و مسئولان گسترش فولاد داشتم پس از مشورت با دوستانم با این تیم به توافق رسیدیم.

مدافع با تجربه گسترش فولاد در رابطه با اهداف این تیم برای لیگ پانزدهم نیز گفت : قطعا هدف تمام اعضاء گسترش فولاد موفقیت است ، ما مجموعه ای بزرگ هستیم و تلاشمان بر این است تا بتوانیم سالی خوب با نتایجی عالی برای گسترش رقم بزنیم ، همه ما اعم از بازیکن ، کادر فنی و مدیران به دنبال موفقیت در این فصل هستیم و تلاش می کنیم بهترین نتایج را کسب کنیم. حرف زدن از رتبه تیم هم از حالا جایز نیست و ما باید در عمل اثبات کنیم می خواهیم چه رتبه ای کسب کنیم ؛ مطمئن باشید امسال سال خیلی خوبی برای گسترش فولاد بوده و هواداران این تیم نیز موفقیت و نتایج خوب گسترش فولاد را خواهند دید.

نصرتی با اشاره به شرایط گسترش فولاد و تیم های حاضر در دوره پانزدهم لیگ برتر افزود : شرایط گسترش فولاد در حال حاضر بسیار خوب است ؛ تمرینات منظمی داشتیم، همه اعضای تیم خیلی با انگیزه هستند و چند بازیکن جوان و خوب هم داریم ؛ گسترش فولاد تبریز امسال با تلفیقی از بازیکنان با تجربه و جوان و چند بازیکن خارجی وارد مسابقات می شود، برای ما فرقی نمی کند در هفته های اول با کدام تیم بازی کنیم بالاخره لیگ ۱۶ تیم دارد و همه تیم ها باید در مقابل هم بازی کنند ؛ امیدوارم بتوانیم گام اول را که خیلی هم موثر است محکم برداریم و در سایر بازی ها هم موفق باشیم.

وی همچنین با اشاره به بازی در مقابل تیم های سابقش گفت : من با گسترش فولاد قرارداد دارم و به این تیم متعهد هستم و باید با تمام وجودم به این قرارداد پایبند باشم ، بازیکن حرفه ای باید تلاش کند رضایت کارفرما را جلب کند تا پولی که می گیرد حلال باشد ، من هم با تمام وجود تلاش می کنم تا بازی های خوبی برای گسترش ارائه کنم.

 

به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :