به گزارش تبریزمن، آیان رمسی بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز پس از تساوی تیمش مقابل راه‌آهن در گفت‌وگو با تبریزمن در خصوص این دیدار و از دست رفتن دو امتیاز حساس برای تراکتورسازی اظهار داشت: تیم ما در نیمه اول بسیار خوب ظاهر شد و اشتباهات کمی را داشتیم. نسبت به تیم حریف بازی خوبی را نمایش دادیم که می‌توانستیم در  گل‌ها زیادی را هم به ثمر برسانیم که متاسفانه چنین نشد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم با اشتباهاتی که داشتیم گل تساوی را خوردیم و خیلی ساده سه امتیاز را از دست دادیم که باید در بازی‌های بعد تلاش کنیم از گل هایی که به ثمر رسانده ایم حفاظت کرده و به راحتی گل نخوریم.

بازیکن دورگه سرخپوشان آذربایجان در ادامه افزود: به شخصه همه تلاش خود را می‌کنم تا برای تیم تراکتورسازی خوب و مفید باشم و انگیزه بالایی دارم تا در هر بازی نسبت به بازی قبل عملکرد بهتری از خود نمایش دهم.

وی در مورد هواداران تیم تراکتورسازی هم گفت: هواداران تراکتورسازی فوق‌العاده هستند و من عاشق آن‌ها شده‌ام. با حمایتی که از تیم ما می‌کنند و انرژی بالایی که در تمرینات از آن ها می گیرین کمک زیادی به روند هماهنگی و پیشرفت تیم خواهند کرد.

رمسی در خاتمه تأکید کرد: من جو ورزشگاه یادگار امام را بسیار دوست دارم و در همان اولین بازی که هفته قبل در این ورزشگاه به انجام رساندم احساس بسیار خوبی داشتم. با این حال هنوز هواداران پرتعدادی که در فصول گذشته در استادیوم حضور داشتند و من تصاویر آن را دیده ام در بازی ها حاضر نشده اند که امیدوارم رفته رفته با نتیجه گیری خوب تیم آن جو را نیز تجربه کنم.

poster_Iain_Ramsay_94_5_24

 

————————————

بررسی پایگاه های خبری تحلیلی برتر آذربایجان:

ده سایت برتر خبری استان را بهتر بشناسیم + اطلاعات فنی

———————————


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :