تبریزمن، سرویس ورزشی: تراکتوری ها و هواداران میلیونی اش روزی بزرگ در تاریخ فوتبال تیمشان رقم زدند. اخطار تراکتور به آسیا موضوعی مهم تر از برد برابر الجزیره بود تا به همه رقبا یک بیدار باش درست و حسابی بدهند.

مهدی ثابتی دروازه بان سابق تیم تراکتورسازی دروازبان ۴۰ ساله تراکتوری ها در این بازی به خوبی از تجربیات سالهای طولانی بازیگری اش استفاده کرد. ثابتی دو موقعیت صددرصد و چند فرصت خوب را از حریف گرفت و روی گل دریافتی تیمش هم کمترین تقصیر را داشت. به جز دو دفع ناقص به پشت محوطه جریمه هیچ نکته منفی دیگری از او مشاهده نشد.

حال در آستانه بازی حساس تراکتورسازی و الجزیره امارات، خبرنگار تبریزمن، گفتگویی را با این دروازه بان باتجربه انجام داده است که در ادامه می خوانید.

مهدی ثابتی دروازه بان سابق تیم تراکتورسازی در خصوص اولین بازی تراکتور در آسیا و مقابل تیم الجزیره گفت: یکی از بهترین خاطره های فوتبالی ام همین بازی تراکتورسازی الجزیره است که چهارشنبه این هفته دوباره تکرار خواهد شد. آن موقع که اتوبوس تیم وارد استادیوم شد و ما به سمت زمین رفتیم، برایمان یک موضوع طبیعی و کاملا عادی بود که یادگار امام را آنقدر پر و پرشور ببینیم. فقط این بازیکنان تیم الجزیره بودند که از دیدن صحنه های حضور پرشور و پرتعداد تماشاگران در استادیوم شگفت زده شده و ترسیده بودند.

imagedisplay (14)

وی ادامه داد: تمام بازیکنان و کادر فنی این تیم اماراتی با گوشی هایشان از لحظات و صحنه های زیبایی که توسط هواداران بوجود آمده بود فیلم برداری و عکس برداری می کردند. برای آنها این موضوع بسیار عجیب بود و می توان گفت حضور آن همه هوادار، ترسی را در دل بازیکنان الجزیره بوجود آورده بود. باید بگویم یکی از دلایلی که توانستیم مقابل آنها به پیروزی برسیم حضور پرتعداد تماشاگرانمان بود.

ثابتی بیان کرد: امیدوارم مردم روز چهارشنبه که روز بازی با الجزیره می باشد، مثل همیشه یار و یاور تیم محبوبشان باشند. این بازی آسیایی می باشد و با دیگر بازی ها فرق می کند و قطعا باید حمایتشان را از تراکتور در این بازی دو برابر کنند.

وی گفت: هواداران تراکتورسازی همچنان به ” پرشور ها ” معروف هستند و امیدوارم در این بازی نیز بار دیگر شور و حمایتشان را برای آسیا نشان دهند تا بازیکنان و کادر فنی الجزیره وقتی وارد زمین می شوند همان جا بازنده باشند نه در جریان بازی، هواداران یار دوازدهم تیم هستند، از آنها خواهش می کنم تا جایی که برایشان مقدور است از هر کجای ایران که هستند روز چهارشنبه در استادیوم باشند چون می دانم وقتی بازیکنان تیم سکو های پر را ببیند انگیزه بیشتری پیدا می کند.

دروازه بان سابق سرخ ها در خصوص وضعیتش توضیح داد: مصدومیت کوچکی داشتم که شکر خدا ۸ ماهی است که خوب شده است. اگر شد به یکی از تیم ها می روم اگر هم که نه، مثل همیشه تمرینات منظم و سر وقت خودم را ادامه می دهم. همه می گویند سن بالایی داری، ولی باید بگویم همچنان مثل یک جوان ۲۵ ساله انرژی و توان بازی دارم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :