به گزارش تبریزمن، روز یکشنبه هفته پیش رو دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در هفته ما قبل پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت. آبی پوشان پایتخت در این بازی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و تراکتورسازی نیز برای نزدیک تر شدن به کسب اولین عنوان قهرمانی تاریخ خود در لیگ برتر پا به میدان خواهند گذاشت.

در این راستا هواداران تیم تبریزی که همیشه در استادیوم آزادی تهران و به خصوص در بازی های برابر استقلال حضوری پر شور داشته اند، برای این رقابت حساس نیز برنامه هایی داشته و آماده پر کردن حداکثر جایگاه ممکن در استادیوم می باشند.

kbg1

هواداران تراکتور از تبریز و سایر شهرستان های استانهای آذربایجان شرقی، غربی، زنجان و اردبیل اتوبوس هایی را برای انتقال هواداران به تهران ترتیب دیده اند. از دیروز و امروز نیز  برخی از آنان برای خرید بلیط راهی ترمینال ها شده و آماده ایجاد موج عظیم هواداران تراکتور در استادیوم آزادی می باشند.

تعدادی از هواداران نیز قصد رزرو بلیط قطار و هواپیما را داشته اند، با این اوصاف به نظر می رسد در روز های آینده حضور در تهران از طریق وسایل نقلیه عمومی کار سختی به حساب آمده و ارتش سرخ آذری تمامی آن ها را به تصرف خود درآورند!

دیدار دو تیم استقلال و تراکتورسازی از ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه آغاز خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :