مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال آذربایجان شرقی، گفت: هوادارن تراکتورسازی مثل همیشه خودشان جو را مدیریت می‌کنند و بازی امروز بدون مشکل برگزار خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، رضا تقیون در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد تمهیداتی که هیأت فوتبال برای بازی تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته پنجم اندیشیده است، گفت: طبق تصمیمی که گرفتیم درهای ورزشگاه از ساعت ۱۳ باز می‌شود و بلیت فروشی‌هم همزمان با گشوده شدن درها آغاز می‌شود.

وی افزود: همیشه در کارهای فرهنگی پیش قدم بودیم و در این راستا غرفه‌ای را برای ستاد اهدای عضو در نظر گرفتیم تا افرادی که خواهان ثبت نام هستند تا بعد از فوتشان اعضای بدنشان اهدا شود ثبت نام کنند. همچین قرار است با توجه به فرا رسیدن سالگرد دومین شهید محراب آیت‌الله مدنی یاد این عزیز را گرامی بداریم. همچنین مکانی هم در نظر گرفته شده تا در سالگرد شهدای فاجعه منا با اهدای گل یاد شهید محمدرضا جلالی و سایر شهدای منا را گرامی بداریم.

مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال در مورد مباحث امنیتی بازی امروز، تصریح کرد:‌ شب گذشته جلسه هماهنگی بازی برگزار شد. نیروی انتظامی و یگان ویژه در آمادگی کامل هستند تا مشکلی به وجود نیاید. البته هواداران تراکتورسازی مثل همیشه خودشان بازی را مدیریت می‌کنند تا مشکلی به وجود نیاید. هواداران به اندازه ظرفیت ورزشگاه مراجعه خواهند کرد و مسئولان را در راستای برگزاری بدون مشکل بازی کمک خواهند کرد. باز هم از نیروی انتظامی و هواداران تشکر می‌کنم و امیدوارم که بازی امروز بدون مشکل برگزار شود و در پایان تراکتورسازی به پیروزی برسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :