سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: هواداران باید از تیم ماشین سازی حمایت کنند تا این تیم سال بعد در لیگ برتر حضور داشته باشد که امیدوارم با حمایت مردم از قدیمی ترین تیم تبریز این اتفاق بیفتد.

به گزارش تبریزمن،نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز درمورد آخرین وضعیت این تیم و بازی مقابل آلومینیوم اراک اظهارداشت: تیم ما در شرایط خوبی است و امیدوارم مقابل آلومینیوم نتیجه خوبی کسب کنیم و سه امتیاز بازی را بدست آوریم.

وی افزود: بازیکنان ما در وضعیت خوبی هستند و با توجه به بازی تدارکاتی هم که مقابل گسترش فولاد داشتیم توانستیم از بازیکنان ذخیره خود استفاده کنیم تا خودشان را نشان دهند و در بازی ها از آنها استفاده کنیم.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در مورد حاشیه هایی به وجود آمده در بازی با گسترش فولاد گفت: چیز مهمی نبود و یک مقدار داور مسابقه در دقایق آخر بازی با اشتباهاتی که داشت مسابقه را از شرایط عادی خود خارج کرد و من حدس میزنم داور دوست نداشت تیم ما برنده شود و همه تلاش خود را می کرد تا بازی به تساوی بکشد که چنین هم شد ولی آن بازی فقط یک دیدار تدارکاتی بود که تمام شد .

w4_y94_mashinsazi_alominiumarak_800width

دست نشان گفت: تیم آلومینیوم بازیکنان خوبی دارد ولی ما هم در خانه خود بازی خواهیم کرد و امیدوارم موفق شویم یک نتیجه خوب را کسب کنیم.

وی تاکید داشت: هواداران باید از تیم ماشین سازی حمایت کنند تا این تیم سال بعد در لیگ برتر حضور داشته باشد که امیدوارم با حمایت مردم از قدیمی ترین تیم تبریز این اتفاق بیفتد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :