به گزارش تبریزمن، حسن آذرنیا سرپرست تیم گسترش فولاد در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص دیدار حساس تیم گسترش فولاد مقابل صبای قم گفت: پس از دیداری که در مشهد مقابل پدیده انجام دادیم، تمرینات بسیار منظم و خوبی را برگزار کرده و روی شرایط روحی و روانی بازیکنان کار کردیم تا از هر لحاظ شرایط مناسبی در تیم برقرار کنیم. خوشبختانه کاملا آماده بازی فردا هستیم تا با ارائه ی بازی همیشگی و با کیفیت خود سه امتیاز کامل را به دست آوریم.

آذرنیا در خصوص باخت مقابل پدیده حواشی بوجود آمده در آن دیدار افزود: متاسفانه در مشهد اصلا شرایط میزبانی مناسبی را مشاهده نکردیم و شان تیم ما حفظ نشد.. همچنین شرایط جوی نامطلوبی نیز وجود داشت که روی کیفیت بازی و نتیجه آن تاثیر گذار بود. به هر حال آن بازی تمام شده و تمام افکار و انگیزه ما بر روی دیدار فردا متمرکز شده است.

سرپرست تیم گسترش فولاد در ادامه گفت: خوشبختانه دیگر تیم های ورزشی استان از جمله تراکتورسازی با همکاری که داشتند و با بیانیه ای که صادر کردند، باعث افزایش روحیه بازیکنان تیم ما شده و مطمئنا باعث حضور هر چه بیشتر هوادارن در استادیوم خواهد شد. همچنین جامعه ی ورزشی استان نیز با حمایت های خود از ما حمایت کرده و نشان دادند که بین تیم های ورزشی استان همدلی و محبت ناگسستنی وجود دارد. به لطف خدا با کسب برتری و بهبود شرایط تیم در جدول پاسخ این محبت ها را خواهیم داد.

http://www.tractorfc.com//uploads/newsimg/newsimg-486189-1391-09-17-508861.jpg

آذرنیا در پاسخ به این سوال که هوادارن استادیوم بنیان دیزل را پر خواهند کرد یا نه گفت: تیم ما در تمامی بازی ها، کیفیت خوبی را از خود به نمایش گذاشته و بازی تماشاگر پسندی انجام می دهد. اما در برخی اوقات بد شانسی مانع رسیدن حق به حق دار شده و نتیجه بازی بر خلاف جریان آن رقم می خورد. با توجه به این نکته و همچنین حمایت ها، بیانیه ها و حساسیت بالای بازی بسیار امیدواریم تا هواداران با تعداد زیادی در استادیوم حضور داشته و ما را تنها نگذارند.

وی در خاتمه افزود: باشگاه ما امکانات بسیار خوبی داشته و از این لحاظ در بین تیم های لیگ برتری جزو بهترین هاست. برای بازی فردا نیز اتوبوس هایی تدارک دیده شده تا هواداران را از داخل شهر به استادیوم منتقل کنند. همچنین تماشای بازی ریگان خواهد بود تا مردم فهیم شهر تبریز هیچ مشکلی برای حضور در استادیوم نداشته باشند. برای قدردانی از هواداران نیز به قید قرعه دو نفر راهی امارات شده و دیدار تیم ها تراکتورسازی و الاهلی را تماشا خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :