به گزارش تبریزمن، محمد رضا اخباری، سنگربان جوان و آینده دار تیم تراکتورسازی، که تازگی ها به تیم ملی امید دعوت شده است تا این تیم را در مسابقات غرب آسیا همراهی کند، در جدید ترین اظهار نظر خود با یکی از سایت های کشور، صحبت های در خصوص لقب های داده شده به وی واکنش نشان داده است.

محمدرضا اخباری گلر سوم تیم ملی به این علت که در تراکتورسازی خدمت سربازی را می گذراند، آخرین نفر فهرست دروازه بان های لیگ برتر است.

poster_mohammadreza_ekhbari_shad_94-6-27_800width

سنگربان تراکتورسازی گفت: به نظر من هواداران تراکتور خیلی پرشور هستند و تیمشان را دوست دارند از همان روز اول که در تمرینات تراکتور حاضر شدم با من خیلی گرم برخورد کردند و این خیلی به من کمک کرد که بتوانم زودتر در تراکتور جا بیافتم یکسری القابی مثل پیتر چک، وندرسار و قارتالی که به معنای عقاب است را به من داده اند که نظر لطفشان است.

اخباری با اشاره به اینکه رسیدن به تیم‌ملی از تراکتورسازی به آن راحتی ای که بعضی ها فکر می‌ کنند، نیست گفت: راستش شرایط راحت نیست. اتفاقا کار کردن در تیم های بزرگتر انتظارات را بالا می‌ برد و بازی های یک بازیکن زیرذره بین قرار می‌ گیرد. من خودم انگیزه های فراوانی دارم همیشه سعی می‌ کنم در تمرینات بهترین باشم تا نظر همگان را جلب کنم.

سنگربان تراکتورسازان با توجه به عملکرد خوبی که در بازی های اخیر از خود به نمایش گذاشته، محبوبیت زیادی بین هواداران پیدا کرده است. پرشور های تراکتور در فضای مجازی از عملکرد وی صحبت می کنند و از اینکه امسال دغدغه دروازه بان ندارند خوشحالند و دروازه امسال تراکتور را مطمئن تر از همیشه دانسته اند.

مربیان خارجی دروازه بان های تراکتورسازی و تیم ملی نیز از عملکرد وی با توجه به سن کمی که دارد تقدیر می کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :