سرپرست تیم ماشین سازی تبریز گفت: پیروزی در بازی پیکان ما را یک گام به صعود نزدیک خواهد کرد. امیدوار هستیم هواداران و فوتبال دوستان استان نیز ما را در این راه همراهی کنند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سید محمد علوی، سرپرست تیم ماشین سازی تبریز بعد از تساوی مقابل خونه به خونه بابل در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص این بازی گفت: این نتیجه برای ما قابل قبول بود. البته علارغم اینکه این تیم چهار امتیاز جلو می باشد و از شرایط میزبانی نیز برخوردار بود ولی ما برای برد و کسب سه امتیاز به بابل آمده بودیم. 

وی ادامه داد: دو تیم تلاش های خود را در نود دقیقه انجام دادند که بازی در نهایت با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. از نظر زمین و آب و هوا شرایط برای انجام یک بازی زیبا محیا نبود. با توجه به بارش بارانی که قبل و حین بازی بود بازیکنان نتوانستند از تمام توانایی های خود بهره ببرند. بازیکنان ما با غیرت و تعصب خاصی بازی کردند که جا دارد از تک تک آنها تشکر کنم.

علوی اظهار داشت: بازی بعدی ما روز یکشنبه با تیم پیکان می باشد که در صدر جدول قرار دارد. قطعا کادر فنی از فردا تمرینات و برنامه های خاصی برای این بازی در نظر خواهد گرفت تا بازیکنان با روحیه، هماهنگی و آمادگی بالا به استقبال این تیم بروند.

وی افزود: قطعا پیروزی در این مسابقه ما را یک گام به صعود نزدیک خواهد کرد. امیدوار هستیم هواداران و فوتبال دوستان استان نیز ما را در این راه همراهی کرده و با حضور پرشور و پر تعداد خود در استادیوم یادگار امام انرژی مضاعفی به بازیکنان تیم تزریق کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :