مصطفی اکرامی گفت: از هواداران می خواهیم با حضور در استادیوم و حمایتشان همانند بازی های تراکتورسازی پرشور و پرتعداد حضور داشته باشند.

مصطفی اکرامی، مدافع خوش اخلاق گسترش فولاد تبریز، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: متأسفانه از ناحیه کشاله کشیدگی داشتم که با کمک تیم پزشکی تیم سعی می کنم خودم را به بازی ها برسانم. استخر، وزنه و فیزیوتراپی را در برنامه خود قرار داده ام تمام تلاشم را می کنم ولی احتمال دارد به بازی استقلال نرسم.

وی در خصوص بازی هفته آینده با استقلال تهران ادامه داد: خدارا شکر بعد از برد خیلی خوبی که در تبریز مقابل ملوان کسب کردیم در شرایط روحی بسیار خوبی قرار گرفته ایم، تمریناتمان را برای این بازی و رسیدن به آمادگی جسمانی بالا نیز آغاز کرده ایم تا بتوانیم نماینده شایسته ای از استان در مقابل استقلال باشیم.

اکرامی افزود: بازی استقلال می تواند دیدار کلیدی برایمان باشد. چرا که در صورت پیروزی مقابل این تیم به نظر من برای صعود به آسیا می توانیم خیلی امیدوار باشیم. استقلال با وجود اینکه در مقابل نفت تهران باخت، ولی نگاهی به جدول داشته باشید می بینید که این تیم کمترین باخت را در طول فصل داشته است.

وی اظهار داشت: استقلال همیشه استقلال است و جایگاهش در جدول نشانگر این موضوع می باشد که قدرت زیادی دارد. این موضوع هم نباید از یاد برود که بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی در اختیار دارد. قطعا در این بازی هر تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد می تواند پیروز میدان شده و سه امتیاز بازی را کسب کند.

بازیکن گسترش فولاد در خصوص حضور و حمایت هواداران در تهران همانند بازی های تراکتورسازی بیان کرد: بیشتر بازیکنان گسترش فولاد که در اسکلت اصلی تیم حضور دارند زمانی بازیکنان تراکتورسازی بودند. از هواداران می خواهیم با حضور در استادیوم و حمایتشان همانند بازی های تراکتورسازی پرشور و پرتعداد حضور داشته باشند. اگر هم نتوانند در استادیوم حضور داشته باشند می خواهیم دعایمان کنند تا بتوانیم روز جمعه سربلند از بازی خارج شویم.

وی عنوان کرد: شرایط جدول به شکلی است که در صورتی که بتوانیم استقلال را در تهران متوقف کنیم، هم می توانیم شرایط خودمان را در جدول بهبود ببخشیم هم اینکه به بقیه تیم های مدعی که می خواهند خود را به صدر جدول برسانند کمک کنیم که تیم تراکتورسازی نیز از این موضوع مستثنا نیست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :