به گزارش تبریزم، سینا عشوری در مورد دیدار با سپاهان که با کسب نتیجه تساوی آن را پشت سر گذاشتند گفت: هفته ششم نسبت به هفته های قبلی خیلی بهتر و هماهنگ تر بودیم و ۳، ۴ موقعیت گل هم داشتیم که از آنها خوب استفاده نکردیم که قطعا در دیدار جام‌حذفی جبران می‌ کنیم و انشاالله با روحیه ای بالا به کارمان ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: در بازی با سپاهان خوب بودیم و موقعیت ایجاد و از نظر دفاعی خوب کار کردیم و روندمان رو به بهبود است. تلاش می‌ کنیم تا در بازی با صبا بهتر هم بشویم.

بازیکن تراکتورسازی افزود: اگر ما خوب دفاع می‌ کنیم دلیلش این است که ۱۱ بازیکن خوب کار می‌ کنند. درست مثل موقعی که یک تیم گل می‌ زند و همه دست به دست هم می‌دهند تا گل به ثمر می‌ رسد. هدف ما این است که از نظر دفاعی و هجومی موفق باشیم.

وی در خصوص بازی فردا با صبای قم به تبریزمن، گفت: در جام حذفی بازی ها حکم فینال دارند. نباید اشتباه کنیم و از تمام موقعیت های خود باید به نحو احسن استفاده کرده تا بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

عشوری در خصوص آمادگی خود و تیم برای این بازی اظهار داشت: تمرینات خود را پشت سر گذاشته ایم. روز به روز هماهنگ و بهتر می شویم. کادر فنی نیز بازی های این تیم را آنالیز کرده و امیدواریم با نفوذ به نقاط ضعف صبا پیروز میدان شویم.

وی در پایان خطاب به هوداران تراکتور گفت: هواداران تراکتورسازی همیشه شرمنده مان کرده اند. آنها حق دارند تراکتور را در بهترین جایگاه ببینند، تراکتور تیم بزرگی است و هیچ کس عادت ندارد این تیم را حتی در وسط جدول ببیند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :