به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی در پیام خود خاطرنشان کرده‌است: اعضای دلسوز، مدبر و توانمند شورای اسلامی شهر تبریز، با  چینش هوشمندانه ترکیب جدید هیئت‌رییسه، بار دیگر، آرمان همدلی و همزبانی را به عنوان تنها چاره‌ساز مسیر تعالی و شکوفایی عملی کردند.

شهردار تبریز در ادامه با تاکید بر این‌که رقابت درون‌شورایی، از بدیهیات و ملزومات ساز و کار این نهاد مدنی است، متذکر شده است: انتخابات صبح امروز هیئت‌رییسه، در طلیعه سومین سال آغاز شورای اسلامی چهارم، نقطه عطف ماندگار و ارزشمندی بود که جایگاه رفیع «رقابت در عرصه خدمتگزاری» را از مفاهیمی چون گروه‌بندی، اختلاف، تفرقه و کدورت، بیش از پیش متمایز ساخته و همت عموم اعضا را در یک نقطه درخشان متمرکز نمود.

دکتر نجفی با تاکید دوباره بر این‌که شهرداری تبریز، هویت و کارکرد خود را مرهون شورا می‌داند، اظهار داشته‌است: شهرداری تبریز همچون دو سال گذشته، با تکیه بر نقش هویت‌آفرین شورای اسلامی شهر تبریز، مصمم بر تداوم رویکردهای کلان عمرانی، اجتماعی و فرهنگی است.

وی با تبریک به منتخبین جدید هیئت‌رییسه شورای اسلامی شهر تبریز و همچنین با تقدیر از اهتمام دلسوزانه هئیت‌رییسه قبلی در پیگیری مطالبات شهروندان، اظهار امیدواری کرده‌است، فصل جدید همدلی و همزبانی شورا، با تسری به عموم بخش های اجرایی، زمینه‌ساز توسعه تحول‌بخش شهر تبریز باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :