به گزارش تبریزمن، تیم سرخپوش و پر طرفدار آذربایجان در حال حاضر تنها سه هفته با کسب اولین قهرمانی تاریخ خود در رقابت های لیگ برتر فاصله دارد و قطعا با توجه به شرایط روحی، روانی و فنی حاکم بر تیم رسیدن به این مهم به هیچ وجه دور از ذهن نیست.

بازیکنان تراکتورسازی در هفته های اخیر با جان و دل برای تیم خود بازی کرده و تا حد ممکن از ایجاد و بازتاب حاشیه های درون تیم دوری می کنند تا مبادا در این مقطع زمانی مهم و هفته های پایانی با سنگ اندازی در مسیر قهرمانی حسرت آن را بر دل خود و هواداران بگذارند.

در این میان موفقیت های تیم تبریزی مطمئنا به مذاق همه خوش نخواهد آمد و کام عده ای معلوم الحال از قهرمانی تراکتور و شادی هواداران پرشمارش تلخ خواهد شد.

7b9e0__14-2-14-2347231120(1)

این روزها تمرینات تیم تراکتورسازی با صلاحدید کادرفنی و سرپرست تیم، ایوب ذوالفقاری در پشت درهای بسته و بدون حضور هواداران برگزار می شود؛ امری کاملا طبیعی و حرفه ای که تمام تیم های دنیا در مواقع و شرایط این چنینی که هر بازی حکم فینال را برایشان دارد انجام داده و از برنامه های خود برای بازی های پیش رو محافظت می کنند.

در این میان برخی وب سایت های پایتخت نشین که تاب و تحمل موفقیت تراکتورسازی را ندارند، سنگ تمام گذاشته و تمام سعی و تلاش و تمرکز خود را بر روی این تیم قرار داده اند تا با کوچکترین اتفاقی به خواسته خود، یعنی حاشیه سازی عمل کرده و جو آرامش بخش و مثبت تیم را متشنج کنند تا با این کار هم آمار بازدید صفحات خود را افزایش دهند و هم در مسیر قهرمانی تراکتورسازی مشکلی به وجود آورند (نمونه اش انتشار خبر درگیری احمد کامدار و مهدی کیانی با مسئولین تیم در تمرین!).

5a434e1c-c6c6-4451-ac11-03739b2d287d-cb

در این میان عده ای از خبرنگاران همشهری نیز کاسه داغ تر از آش شده و با بزرگنمایی، پیش پا افتاده ترین مسائل تیم را به عنوان جنجال و درگیری به رسانه های همیشه دوسته! پایتخت منعکس می کنند که جای بسی تاسف دارد.

برخی خبرنگاران و سایت های حاشیه داری که سالها پرچم مقابله با تراکتور و فوتبال آذربایجان را در دست داشته اند،رسانه هایی همچون سایت گل(که خدارا شکر منحل شد)، روزنامه گل و سایت های جدیدی که از سوی بازماندگان گل ها راه اندازی شده، به هیچ وجه چشم دیدن قهرمانی تراکتورسازان محبوب آذربایجان را در روزگاری که پرسپولیس تا خطر سقوط پیش میرود و استقلال هم هفته ها رنگ برد را به خود نمیبند ندارند.

حال شاید بهتر باشد در این میان بازیکنان جوان و کم تجربه تراکتورسازی هم در کنار با تجربه ها و بزرگ تر های تیم با دوری از حاشیه فقط به فکر کسب اولین جام قهرمانی تیم پرطرفدارشان باشند.

vue0toqsy963arqazphx

آیا بهتر نیست در شرایط فعلی که تیم محبوب آذربایجان تنها دو یا حداکثر سه بازی با کسب اولین قهرمانی تاریخ خود در رقابت های لیگ برتر فاصله دارد و بازیکنان، کادرفنی، هیئت مدیره و هواداران تیم به بهترین وجه ممکن قدم در حمایت و ایجاد فضای مثبت در تیم برمی دارند، با انجام اقدامات موثر و حمایت سهمی در این موفقیت بزرگ داشته و به جای سنگ اندازی، با ایجاد جو آرام رسانه ای و مقابله با سایت ها و رسانه های حاشیه ساز باعث خوشحالی هواداران میلیونی تراکتورسازی شویم؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :