سرمربی تیم فو‌تبا‌ل ملوان در پاسخ به اینکه آیا از پرسپولیس طلبکار است گفت که هرچه دارد از این تیم است و بخاطر پول هیچگاه از پرسپولیس شکایت نخواهد کرد.

11-176.jpg

به گزارش تبریزمن، در حال‌ حاضر ملوان وضعیت خوبی دارد. ما اردویی را برای آمادگی بیشتر برگزار کردیم و در حال‌ حاضر شرایط بدنی تیم‌مان حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد بهتر شده است.

او افزود: بعد از پایان تعطیلات باید در جام حذفی به میدان برویم و بعد از آن باید در تهران مقابل راه‌آهن قرار بگیرم. طبق برنامه‌ای تدوین کردیم می‌خواهیم با قدرت در جام حذفی شرکت کنم و این جام برای ما فوق‌العاده‌ مهم است. پس از آن هم سعی می‌کنیم بازی خوبی مقابل راه‌آهن انجام دهیم. اکثر بازیکنان راه‌آهن قبلا شاگرد من بودند و با توجه به این که مربی خوبی همچون فرهاد کاظمی هدایت این تیم را بر عهده دارد فکر می‌کنم بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود.

استیلی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به جوانگرایی کا‌ر‌لوس کی‌روش در تیم ‌ملی، ا‌ضافه‌ کرد‌: جوانگرایی که در تیم ‌ملی شاهد هستیم حاصل تصمیمات خوب مهدی تاج است. سال گذشته سازمان لیگ با قوانینی که برای باشگاه‌ها گذاشت باعث شد باشگاه بیشتر به سوی جوانگرایی بروند و همین امر باعث شد امسال جوان خوبی به فو‌تبا‌ل ایران معرفی شوند.

او تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که کا‌ر‌لوس کی‌روش نگاه خوبی به جوانان دارد. در حال‌ حاضر بازیکنان جوان خوبی در تیم ‌ملی حضور دارند که می‌توانند آینده فو‌تبا‌ل ایران را بسازند. کی‌روش هوشمندانه جوانان با استعداد را شناخت و به آنها میدان داد. به اعتقاد من اگر خوب کار کنیم و حمایت‌های لازم صورت بگیرد این تیم پتانسیل‌ صعود به جا‌م جها‌نی را دارد.

استیلی هم‌چنین درباره شرایط این روزهای باشگاه پر‌سپولیس نیز اظها‌ر کرد: درست است پر‌سپولیس مشکلات مالی دارد، اما واقعیت این است که خیلی از باشگاه‌ها از جمله ملوان هم با این مشکل مواجه هستند و امیدوارم هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر مشکلات این تیم حل شود تا با آرامش بیشتری به کارش ادامه بدهد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از باشگاه پر‌سپولیس طلبکار است، ا‌ضافه‌ کرد‌: من هر چه دارم از پر‌سپولیس است بنا‌بر‌این هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم به خاطر پول از پر‌سپولیس شکایت کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :