به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری در مورد وضعیت تراکتورسازی، گفت: بازی بسیار خوبی بود هر دو تیم تلاش کردند و به دنبال کسب ۳ امتیاز بودند که در نهایت مسابقه با تساوی به پایان رسید.

وی در مورد اینکه آیا اولین حضور امیر قلعه‌نویی روی نیمکت تراکتورسازی رضایت بخش بود، عنوان کرد:‌ بله چرا راضی نباشیم. تیم دیروز تلاش خودش را کرد و همه بازیکنان از جان مایه گذاشتند.

سرپرست تراکتورسازی در مورد دیدار با استقلال اهواز گفت: بازی سختی داریم. این تیم دیروز ۴ گل دریافت کرده و مطمئنا چیزی برای از دست دادن ندارد. بدون شک آنها مقابل ما انتحاری بازی می‌کنند و کار سختی داریم. کادرفنی درخواست کرده که یک روز زودتر به اهواز برویم و به همین خاطر اقدامات لازم انجام می‌شود تا سه‌شنبه به اهواز سفر کنیم.

وی در مورد اینکه آیا یونس حمزه به تمرینات باز می‌گردد، افزود: این بازیکن از سوی امیر قلعه‌نویی در اختیار باشگاه قرار گرفته و باید در مورد او تصمیم‌گیری شود. قلعه‌نویی کسی نیست که با بی‌انضباطی کنار بیاید.

ذوالفقاری در گفتگو با تبریزمن، در پاسخ به این موضوع که مسئولان باشگاه با این بازیکن مذاکره ای داشته اند یا نه گفت: من از این موضوع هیچ اطلاعی ندارم و بهتر است از مسئولین باشگاه این موضوع را پیگیر باشید.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :