ستاره تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: هنوز از آینده خود اطلاعی ندارم و معلوم نیست با توجه به قرارداد یک ساله ام با باشگاه گسترش فولاد، در این تیم ادامه خواهم داد یا با انجام هماهنگی های لازم در تراکتور می مانم.

به گزارش تبریزمن، سامان نریمان جهان، بازیکن بومی و محبوب تراکتورسازان شب گذشته میهمان برنامه موج فوتبال شبکه سهند بود که در خصوص باخت تراکتور به پرسپولیس در هفته گذشته رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: نتیجه ای که مقابل پرسپولیس رقم خورد در نوع خود یک اتفاق ناگوار بود که خود من و سایر بازیکنان را از نظر روحی بسیار تحت تاثیر قرار دارد. با توجه به شرایطی که داشتیم و نیز موقعیتمان در جدول، نیاز مبرمی به سه امتیاز این دیدار خانگی وجود داشت که متاسفانه موفق به کسب آن نشدیم.

وی ادامه داد: در هفته های اول به دلیل عدم هماهنگی بازی های خوبی را از خود به نمایش نگذاشتیم اما رفته رفته و بخصوص در بازی با سپاهان و صبا موقعیت های خوبی ایجاد کردیم، با این حال نمی دانم چرا مقابل پرسپولیس نتوانستیم آن طور که باید خوب ظاهر شده و نتیجه را بدست آوریم.

نریمان جهان در خصوص اینکه چه کسی مقصر نتایج ضعیف تراکتور در فصل جدید رقابت هاست، نیز افزود: نمی شود یک نفر را به عنوان عامل اصلی اتفاقات در نظر گرفت، به نظر من همه از حمله مدیریت، کادرفنی و بازیکنان در این وضعیت سهیم هستند و برای خروج از این شرایط نیاز داریم تا همه در بهترین وضعیت ممکن از نظر فنی و روحی تلاش کنند.

سرباز تراکتورسازی در خصوص زمان پایان خدمت خود و شرایط و هماهنگی های پس از آن گفت: ماه هشتم ( آبان ) دوران خدمت سربازی من به خاتمه می رسد. در آغاز فصل صحبت هایی انجام شد اما هنوز از آینده خود اطلاعی ندارم و معلوم نیست با توجه به قرارداد یک ساله ام با باشگاه گسترش فولاد، در این تیم ادامه خواهم داد یا با انجام هماهنگی های لازم در تراکتور می مانم. با این حال هر تصمیمی گرفته شود تراکتورسازی تیم اول ماست و همه روی آن غیرت داریم و باید حمایت همه جانبه ای از این تیم به عمل آید تا شاهد موفقیتش باشیم. من هم در صورتی که شرایط مهیا شود، مطمئنا تراکتورسازی را برای ادامه فوتبال خود انتخاب می کنم.

7

 نریمان جهان در خصوص اینکه بازیکنان سرباز در تراکتورسازی از تمام توان خود استفاده نکرده و روی تیم غیرت ندارند، اظهار کرد: اولا که هیچ بازیکنی حاضر نمی شود در بازی خود کم کاری کند، چون این موضوع در درجه اول به ضرر خود او بوده و مانع پیشرفت فوتبالی وی خواهد شد. از طرف دیگر باید این مورد را لحاظ کنیم که بازیکنی مثل اخباری که بازی های فوق العاده ای را برای ما نشان داده، فصل پیش بیشترین بازی ها را در لیگ برتر به میدان رفته است اما بازیکنانی چون سروش رفیعی و بختیار رحمانی مدت زیادی است که از سطح اول فوتبال به دور مانده اند. مطمئنا با گذشت زمان این موضوع حل خواهد شد و به هیچ وجه بحث کم کاری مطرح نیست.

وی در خصوص اینکه آیا تونی پس از بازی با پرسپولیس برای همیشه از آن ها خداحافظی مرد یا برای تعطیلات، گفت: خداحافظی او با ما بسیار معمولی و در حد تعطیلات بود. او و بقیه کادرفنی روز چهارشنبه باید در تبریز باشند تا تمرینات خود را ادامه دهیم. با این وجود من و اکثر بازیکنان تیم تونی را همچون پدر خود می دانیم و صمیمیتی که او با ما ایجاد کرده است، باعث شده تا خواهان ادامه کار با او شویم. تراکتورسازی از نظر فنی مربی بسیار خوبی دارد اما اتفاقی که افتاده تعویض اکثر بازیکنان تیم است که باعث عدم هماهنگی و سخت تر شدن شرایط شده است.

نریمان جهان در خصوص عدم حضور هواداران در استادیوم ها برای حمایت از تراکتورسازی گفت: در بازی فصل گذشته مقابل نفت، آن ها که در استادیوم حضور داشتند و ما بازیکنان می دانیم که هواداران فوق العاده تراکتور چه جوی را در استادیوم ایجاد کرده بودند. یکی از دلایل این موضوع می تواند قهر مردم با فوتبال باشد. اتفاقاتی که افتاد واقعا ناراحت کننده بود و این واکنش طبیعی است. البته بازی ها و نتایج نه چندان خوب ما نیز در این امر بی تاثیر نبوده است.

بازیکن محبوب تراکتورسازی در خاتمه گفت: کاملا از شرایط نامناسب خود اطلاع داریم و هواداران را درک می کنیم. اما خود مسئولین و بازیکنان تیم هم از وضعیت موجود ناراحت هستند و خواهان بهبود نتایج می باشند. امیدوارم هواداران نیز کم کم با حضور پرتعداد خود بار دیگر انرژی بالای همیشگی را به ما تزریق کرده و به نتیجه گیری تیم کمک کنند.

سامان نریمان جهان


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :