برنامه ۱۶ آذر نود از ساعت ۲۲:۳۴ از شبکه سه سیما آغاز شد و در ادامه گزارش کوتاهی از آخرین وضعیت تغییر سرمربی تراکتورسازی پخش شد.

عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی روی خط آمد و درخصوص آخرین وضعیت کناره گیری تونی اولیویرا از هدایت این تیم صحبت کرد. وی ادعا کرد ما تمایل داریم تونی در تیم بماند و اگر نماند گزینه های جانشینی اش را بررسی می کنیم.

مدیرعامل تراکتورسازی گفت: هیچ تمایلی برای قطع همکاری با تونی نداریم و می‌خواهیم او محکم به کارش ادامه دهد.

سعید عباسی اظهار داشت: در هفته‌های گذشته بود که آقای تونی به ما گفتند بیماری همسرشان شرایط را برای او سخت کرده و اگر پزشکان شرایط همسرش را وخیم گزارش دهند ممکن است با تیم قطع همکاری کند. ما از تونی خواستیم در کنار تیم باشد و دلیل‌مان این بود که بازیکنان با او از فصل پیش هماهنگ هستند و می‌خواستیم با تراکتور ادامه دهد.

وی افزود: هفته گذشته قبل از بازی با ملوان اولیویرا به ما گفت که مشکلات همسرش حاد شد و کار به اینجا کشیده شد که تونی درخواست رسمی داد که نمی‌تواند دیگر ادامه دهد ما این موضوع را در جلسه هیأت مدیره اعلام کردیم و درباره قطع همکاری با تونی به جمع‌بندی نهایی نرسیدم.

عباسی ادامه داد: امیدواریم در روزهای آتی نشستی با ایشان داشته باشیم و از او خواستیم فعلاً طبق قراردادشان در تیم حاضر شوند و اگر جمع‌بندی هیأت مدیره به سمتی برود که با استعفا تونی موافقت شود در چند روز آینده اعلام خواهیم کرد.

مدیرعامل تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که این تیم دو بازی حساس با استقلال در لیگ و جام حذفی دارد و هواداران تراکتور نگران این وضعیت هستند و اینکه ایشان تمایلی برای ادامه همکاری با تونی ندارند، گفت: این موضوع درست نیست، من هیچ تمایلی برای قطع همکاری با تونی ندارم و ما می‌خواهیم ایشان به کارشان ادامه دهند. بحث ما بحث تیم است می‌خواهیم تونی در تیم باقی بماند و محکم به کارش ادامه دهد و اگر هیأت مدیره به این جمع‌بندی برسد که با تونی قطع همکاری کند نظر او را لحاظ می‌کنیم.

عباسی درباره گزینه‌های مورد نظر تراکتور و این که گفته می شود با خطیبی و قلعه نویی مذاکره شده گفت: متأسفانه قبل از اینکه ما با تونی قطع همکاری کنیم گمانه‌زنی‌های زیادی به وجود آمده است ما صحبت با خطیبی درباره کمیته انضباطی داشتیم و ایشان حال و احوال تیم را جویا شدند و خطیبی را کاندید سرمربیگری تیم تراکتور نکردیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا قلعه نویی گزینه این تیم هست یا خیر هم گفت:‌ ما اسامی چند نفر را در هیئت مدیره مطرح کردیم و در پیش‌بینی خودمان باید گزینه‌ها را بررسی کنیم در نهایت اگر تونی بماند می‌تواند ادامه دهد و اگر نماند به سراغ گزینه‌های دیگر می‌رویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :