سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: مسولان هیچ گونه حمایتی از تیم ما نمی کنند و تیم با شرایط سختی را مواجه است.

به گزارش تبریزمن،عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در گفت و گو با تبریزمن اظهارداشت: تاکنون بازیکنان مورد نظر خودر را جذب کرده ایم و در حال مذاکره با دیگر بازیکنان هستیم تا کار خود را در نقل و انتقالات تمام کنیم و تمرینات خود را آغاز کنیم.

وی افزود: با صنوبری به احتمال زیاد به توفق رسیده ایم و امسال هم در تیم ما حضور خواهد داشت ولی وضعیت مرندی هنوز مشخص نیست و هنوز با این بازیکن به توافق نرسیده ایم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: به دلیل پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان سال گذشته و بدهی به هیئت والیبال استان و فدراسیون والیبال کشور هنوز قرارداد بازیکنان جذب شده را نتوانسته ایم ثبت کنیم و این باعث ایجاد برخی از مشکلات برای تیم شده است.

وی تصریح کرد: با تلاش فراوانی که انجام داده ایم کادرفنی سال گذشته را نگه داشتیم و به دلیل نتایج ایده آل سال گذشته امسال نیز می توانیم نتایج خوبی را برای والیبال استان کسب کنیم.

بناکارگفت: با این که مدیرعامل محترم سازمان ورزشی شهرداری اقای دکتر سهرابی همیشه از تیم والیبال حمایت کرده اند ولی با مشکلات زیادی روبه رو هستیم که از مهم ترین آنها مشکلات مالی تیم است.

وی افزود: ما با دو بازیکن بلغارستانی با وادی ، علوی ، مباشری ، ولایی ، صنوبر،آصفی به توفق قطعی رسیده ایم و با ساسان دژ آرا و بهرام فرید در حال مذاکره هستیم تا سال آینده در تیم ما حضور داشته باشند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: متاسفانه تیم والیبال شهرداری تبریز را تنها گذاشته اند و باتوجه به نتایج شایسته و فوق العاده تیم ما در سال گذشته انتظار حمایت های بیشتری را از مسولان استان داشتیم که تاکتون هیچ حمایتی از ما نشده است.

وی تاکید کرد: با توجه به این که انتظارات مردم از تیم بالا رفته است و انتظار قهرمانی را در فصل پیش رو از ما دارند با شرایط موجود برآورده کردن انتظارات هواداران بسیار سخت است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :