مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: امروز در جاده اصلاندوز-اسکانلو واژگونی خودروی پیکان وانت مرگ یک نفر را به دنبال داشت.

به گزارش تبریزمن، حبیب حسینقلی‌زاده گفت: پیش از ظهر امروز سه‌شنبه دهم فروردین ۹۵ در جاده اصلاندوز ـ اسکانلو واژگونی خودروی پیکان وانت، مرگ یک نفر را به دنبال داشت.

وی گفت: با اعلام این حادثه در ساعت ۶ صبح به اپراتوری فوریت‌های پزشکی خداآفرین، پایگاه اورژانس لاریجان به محل حادثه اعزام شد و تکنسین‌های اعزامی مرگ یک نفر را که به علت شدت ضربه و آتش‌سوزی فوت کرده بود، تائید کردند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی ضمن اعلام واژگونی خودرو پیکان وانت گفت: واژگونی خودرو در صدر حوادث ترافیکی جاده‌ای است و رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی این حوادث را کاهش می‌دهد.

حسینقلی‌زاده گفت: عدم رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و نبستن کمربند ایمنی در حوادث ترافیکی آمار بسیار بالای مصدومان و کشته‌ها را در بر می‌گیرد و در این حوادث واژگونی‌ها در صدر حوادث هستند و ارتباطی به نوع خودرو ندارد، که مطمئنا با رعایت  موارد ایمنی و راهنمائی رانندگی شاهد کاهش این حوادث و تلفات خواهیم بود.

 

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :