مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: واژگونی کامیون خاور باعث کشته شدن یک نفر و زخمی شدن فردی دیگر شد.

حبیب حسینقلی زاده در گفتگو با خبرنگار تبریزمن ضمن اعلام واژگونی کامیون خاور گفت: واژگونی خودرو در صدر حوادث ترافیکی است و نوع خودرو چندان در این امر دخیل نیست.

وی سپس گفت: صبح امروز دوشنبه مورخه در کیلومتر ۱۵ آزاد راه تبریز-زنجان، واژگونی کامیون خاور، مرگ یک نفر را به همراه داشت.

وی گفت: با اعلام این حادثه در ساعت ۱۰:۱۴ به اپراتوری فوریتهای پزشکی بستان آباد، پایگاه شیبلی اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد و تکنسین های اعزامی مرگ ۱تن مرد ۴۰ ساله را تایید و یک تن دیگر را که دچار صدمات شده بود پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی، به بیمارستان استاد شهریار بستان آباد انتقال دادند.

حسینقلی زاده گفت: عدم رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و نبستن کمربند ایمنی در حوادث ترافیکی امار بسیار بالای مصدومین و کشته ها را در بر میگیرد و در این حوادث واژگونی ها در صدر حوادث هستند و ارتباطی به نوع خودرو ندارد، که مطمئنا با رعایت موارد ایمنی و راهنمائی رانندگی، شاهد کاهش این حوادث و تلفات خواهیم بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :