به گزارش تبریزمن، ، خالد شفیعی در گفت‌وگویی درباره دیدار مقابل پدیده اظهار داشت: بازی خوبی مقابل پدیده شاهد بودیم و باوجوداینکه موقعیت‌های خوبی داشتیم نتوانستیم استفاده لازم را ببریم و تیمی که نتواند از فرصت‌هایش استفاده کند محکوم‌به شکست است.

وی درباره شرایط جوی حاکم بر مسابقه افزود: نباید هوا را بهانه کنیم چون شرایط جوی برای تیم حریف هم وجود داشت و به‌گونه‌ای نبود که فقط برای تیم ما باشد بلکه هر دو تیم از این مشکل رنج بردند.

بازیکن تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: به امید خدا تلاش می‌کنیم در دیدار مقابل استقلال خوزستان ۳ امتیاز را کسب کنیم تا شرایط را تا حدودی بهبود بخشیم و در روزهای باقیمانده باید تلاشمان را بیش‌ازپیش کنیم چون کار ما سخت‌تر از قبل شده است.

وی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص عکسی که از وی در بازی پدیده انداخته شده است و بازی در آن شرایط اظهار داشت: ماسک بدردنخوری که در بازی با پدیده روی صورتم بود نیمی تمرکز و انرژی من را گرفت. در بعضی از مواقع جلوی دیدم را می گرفت و خیلی اذیت شدم.

IMG_9525

شفیعی بیان کرد: با این حال سعی می کردم در خط دفاعی عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارم تا بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم که متأسفانه بازی را واگذار کرده و شرمنده هواداران شدیم.

مدافع سرخ پوشان در خصوص درگیری که بعد از به ثمر رساندن گل با پنج بازیکن پدیده به وجود آمد گفت: بعد از به ثمر رساندن گل، به سمت توپ رفتم تا به وسط میدان ببرم تا بازی سریع آغاز شود که خواسته یا ناخواسته دروازه بان تیم پدیده پشت پا به من انداخت. چیز خاصی نبود در چنین بازی های پرفشاری پیش می آید.

IMG_9445


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :