کارشناس، مربی و سرگروه پیشین تراکتورسازی با انتقاد از نتیجه گیری این تیم در لیگ برتر، گفت: کادرفنی تیم فوتبال تراکتورسازی با مربیانی بومی تبریزی باید تقویت شود، در غیر این صورت شرایط آن سخت تر خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، اصغر اعتباری با بیان اینکه ضعف کادرفنی تراکتورسازی در چهار مسابقه اخیر مشهود بوده است، اظهار کرد: هرچند تونی در میان تماشاگران از محبوبیت برخوردار است اما عملکرد فنی وی در چهار مسابقه اخیر با ایراد همراه بوده است و دلیل اصلی آن ناشی از نبود یک مربی کاربلد بومی در کنار سرمربی است.

وی افزود: برای من جای سوال است که چرا قادر رحیم زاده مربی کاربلد بومی و مدرس رسمی فیفا که پارسال در کنار تیم بود و از ستون های موفقیت تراکتورسازی به شمار می رفت امروز در کنار تیم نیست.

اعتباری ادامه داد: مسئولان باشگاه باید برای رفع ایرادات فنی تیم و بازی خوانی حریفان به صورت فوری یک مربی بومی همچون رحیم زاده و باغ آبادی را که سابقه کار کردن با تونی را دارند به کادرفنی اضافه کنند تا بلکه روند حرکتی تیم تغییر کرده و رو به رشد شود .

وی با اشاره به مشکلات عدیده ساختاری و تشکیلاتی باشگاه تراکتورسازی ، اظهار کرد: این تیم کوچکی نیست و با حمایت ها و خون دل های هواداران و پیشکسوتان ۵۰ سال است سرپا نگه داشته شده است، اما امروز شاهدیم که یک شبه تغییرات ۹۰ درصدی در بازیکنان انجام می شود که به لحاظ فنی چون پارسال نتیجه گرفته بود، به هیچ عنوان منطقی نبود.

اعتباری گفت: تغییر در سطح ۱۵ بازیکن در تیمی که رتبه دوم لیگ برتر را به دست آورده است نشان می دهد که هنوز تفکرات آماتوری بر این تیم حاکم است.

به نقل از خبرگزاری ایرنا، وی با اشاره به نقش هواداران در نتیجه گیری تراکتورسازی، از تماشاگران این تیم درخوسات کرد تا با حضور در ورزشگاه ها و حمایت از تیم خود زمینه های لازم برای کسب نتایج بهتر را فراهم کنند، زیراکه بی توجهی آنها به تیم خود مشکلات فنی تراکتورسازی را نه تنها کاهش نمی دهد بلکه روز به روز به آن اضافه می کند.

هواداران تراکتورسازی در واکنش به صحبت های اصغر اعتباری اعتراض های زیادی در فضای مجازی انجام داده اند. در صحبت های اعتباری به ضعف کادر فنی به خصوص تونی اولیویرا اشاره شده  که این موضوع به شدت هواداران این تیم را ناراحت کرده است.

تعداد زیادی از هواداران به نتایج سال های گذشته این مربی اشاره کرده اند که اگر تونی بد بود چرا در سال های گذشته عملکرد بهتری داشت. همچنین نا هماهنگی تیم را یکی دیگر از دلایل عدم نتیجه گیری می دانند.

آنها با اعتقاد به این موضوع که اولیویرا و کادر فنی که در اختیار این مربی کهنه کار و پرتغالی، همگی از تجربه بالایی برخوردار می باشد. همچنین آنها امیدوار هستند در ادامه تیمشان نتایج بهتری کسب خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :