به گزارش تبریزمن، دیدار دو تیم راه‌آهن و تراکتورسازی روز جمعه از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهدای شهر قدس آغاز شد که اوسیانو کروز، مربی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران با حضور در ورزشگاه عملکرد بازیکنان هر دو تیم را زیر نظر گرفت. این بازی در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

کارشناسان، پیشکسوتان، کادر فنی و بازیکنان تیم تراکتورسازی واکنش های مختلفی بعد از بازی انجام داده اند که در ادامه می خوانید.

 

محمودی: تراکتورسازی مقابل راه‌آهن خوب بازی نکرد/ناراحتی هواداران باید بررسی شود

کاظم محمودی در مورد تساوی بدون گل تراکتورسازی مقابل راه‌آهن، گفت: تراکتورسازی با توجه به جذب ۶ بازیکن جدید برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارد. این تیم اگر خواهان کسب نتیجه بهتر است، باید عملکرد بهتری داشته باشد و در آسیا دچار مشکل نشود.

پورممی: تأثیر تمرینات بدنسازی در بازی راه آهن مشهود بود/ امیدوارم نتایج خوبی در خورِ نام تراکتورسازی بگیریم

 “بیاض پورممی” مربی بدنساز تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ابتدا در خصوص وضعیت آمادگی جسمانی بازیکنان تیمش اظهار کرد: خدا را شکر بچه‌ها از لحاظ بدنی به شرایط ایده آل رسیده‌اند و تاثیر بدنسازی در تعطیلات را در ادامه لیگ خواهید دید. این مسئله در بازی دیروز با راه‌آهن کاملا مشهود بود. بازیکنان ما برای پیروزی تا آخرین دقیقه جنگیدند که نشان از شرایط خوب بدنی تیم داشت. امیدوارم در هفته‌های بعدی تاثیر بدنسازی در تعطیلات نیم فصل را ببینیم و قطعا شرایط تیم از این بهتر هم خواهد شد.

ناصر فرشباف: تراکتور با تغییرات متحول خواهد شد/ دود این شعارها به چشم تراکتور می رود

ناصر فرشباف نتایج کسب شده توسط امیر قلعه نویی را رضایت بخش توصیف کرد و در این رابطه اظهار کرد: «قبل از آمدن امیر قلعه نویی به تیم تراکتورسازی این تیم در همه نقاط زمین مشکل داشت که بعد از حضور این مربی باسابقه و عنوان دار در باشگاه تراکتورسازی با جذب نفرات جدید این تیم متحول شده و فقط نیاز به زمان است تا امیر قلعه نویی بتواند تفکرات خود را در این تیم پیاده کند.»

قلعه‌نویی: نتایج به گردن من است

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر راه‌آهن با انتقاد از وضعیت چمن ورزشگاه شهدای شهر قدس سخنانش را آغاز کرد.  از دوستانم در ورزشگاه شهدای شهر قدس و آقای غلامپور که چنین مجوعه ورزشی خوبی را با زحمت فراهم کردند تشکر می‌کنم ولی امروز دیدار ما و راه‌آهن در زمینی انجام شد که هفته گذشته در آن ۷-۶ مسابقه صورت گرفته بود و دیدیم کیفیت مناسبی برای این دیدار نداشت.

کیانی: جبران می‌کنیم

مهدی کیانی پس از تساوی تیمش برابر راه‌آهن در میکسدزون ورزشگاه شهدای شهر قدس گفت: نمایش خیلی خوبی داشتیم و تنها هدفمان سه امتیاز بود ولی متاسفانه توپ‌هایمان به گل نمی‌رفت.

حاتمی: زمین خیلی بد بود

فرزاد حاتمی در مورد تساوی بدون گل تیمش برابر راه‌آهن گفت: کیفیت زمین بازی خیلی بد بود و خدا را شکر بازیکنی از دو تیم در این مسابقه مصدوم نشد. دلیل اینکه بازی خیلی جالب نبود بدنسازی بازیکنان دو تیم در تعطیلات لیگ بود که در ادامه فصل این موضوع برطرف می شود.

عشوری: مقابل راه‌آهن ۸ موقعیت گلزنی داشتیم

سینا عشوری در مورد توقف تراکتورسازی مقابل راه‌آهن اظهار داشت: تیم ما در این بازی مستحق برد بود. هرچند کیفیت زمین اصلاً خوب نبود، ولی با این حال هشت موقعیت گل ایجاد کردیم که متأسفانه نتوانستیم از آنها بهره لازم را ببریم. به بازیکنان راه‌آهن خسته نباشید می‌گویم، ولی معتقدم آنها در این بازی خیلی خوش‌شانس بودند. متأسفانه درحالی‌که مستحق برد بودیم، فقط یک امتیاز گرفتیم.

ایران‌پوریان: یک بغل پای ساده هم نزدیم

محمد ایران‌پوریان در مورد کسب تساوی مقابل راه‌آهن می‌گوید: توپ و میدان در اختیار ما بود و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم ولی متاسفانه دقت لازم در زدن ضربات آخر را نداشتیم وگرنه می‌توانستیم به ۳ امتیاز برسیم. راه‌آهنی‌ها هم دوندگی بالایی داشتند و خوب کار کردند و به دلیل دوندگی‌شان توانستند موقعیت‌های زیادی خلق کنند و از طرف دیگر موقعیت‌های ما را خنثی کنند.

رضایی: روی شکست راه‌آهن حساب کرده بودیم

رضایی در خصوص بازی با راه آهن گفت: روی برد مقابل راه‌آهن حساب کرده بودیم و بازیکنان ما موقعیت زیادی داشتند که متاسفانه در به ثمر رسیدن ضربه آخر دقت لازم را نداشتند. راه‌آهن تیم بدی نبود ولی ترجیح می‌دهم در مورد این تیم صحبت نکنم. من مطمئن هستم که تراکتور در کوران بازی‌های قرار بگیرد، عملکرد بهتری خواهد داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :