کاظم شهریاری معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی به اظهارات اخیر بختیار رحمانی واکنش نشان داد و از هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی درخواست کرد تا به این حاشیه سازی ها و جوسازی ها توجهی نکنند و برای تحقق تراکتور رویایی برای فصل جدید تلاش کنند.

به گزارش تبریزمن، شهریاری دقایقی پیش در اینستاگرام خود این چنین نوشت:

شهر تبریز است و جان قربان جانان میکند / سرمه چشم از غبار کفش میهمان میکند


لیگ ۹۴-۹۵ با همه تلخی و ها و شیرینی ها پایان یافت و تراکتورسازی در عمل به رسالت حقیقی خود خوشبختانه تیمی در خور نام آذربایجان سربلند تدارک دید تا با هدایت بزرگان قدم در راه والایی نهاده و برای کسب مقام قهرمانی قدم در گود بگذارد .


اکنون که تیم در کمال آرامش و با حمایت بی بدیل هواداران در حال تدارک برای شروع قدرتمند لیگ شانزدهم هست متاسفانه بعضی اتفاقات ناخواسته موجب بهم ریختن آرامش موجود هواداران بی بدیل تیم می شود .


بر خود لازم دیدم از همه هواداران فهیم تیم خواهش کنم حال که تیمی قدرتمند بسته و آماده حضور در رقابت ها گردیده است چشم بر همه نا مبارکات بسته و تنش ناشی از مصاحبه بازیکن سابق تیم آقای بختیار رحمانی نادیده بگیرند تا در فضایی آرام برای تحقق تراکتور رویایی قدم برداریم .


از همه هواداران عزیز می خواهم بحث مصاحبه آن هایی که امروز در تیم حضور ندارند را همین جا خاتمه داده و با یکدلی برای موفقیت تراکتور بزرگ تلاش نماییم. کاظم شهریاری – سوم تیرماه نود و پنج

photo_2016-06-23_12-07-22


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :