باشگاه ماشین سازی تبریز در اعتراض به درخواست مسئولان تراکتورسازی مبنی بر تغییر رنگ صندلی های ورزشگاه یادگار امام (ره)، اعلام کرد: این ورزشگاه تنها مختص تیم تراکتورسازی نیست و ماشین سازی نیز در آن سهیم است.

به گزارش تبریزمن، ، پس از درخواست باشگاه تراکتورسازی برای تعویض صندلی‌های ورزشگاه یادگار امام (ره) به رنگ قرمز، باشگاه ماشین‌سازی با واکنش به این مساله خواهان سبز شدن نیمی از صندلی‌های این ورزشگاه شد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در این باره اظهار کرد: ما با فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان نامه نگاری کرده و در آن اعلام کرده ایم، ورزشگاه یادگار امام (ره) فقط به تراکتورسازی اختصاص ندارد و ماشین سازی نیز حق دارد چون خیل عظیم هواداران این تیم قدیمی در بازی های لیگ برتر فصل شانزدهم در همین محل حاضر خواهند شد.

با توجه به حساسیت های موجود و رقابت ورزشی بین دو تیم تراکتورسازی و ماشین سازی، طی روزهای اخیر این حساسیت ها حاشیه هایی را بین هواداران این دو تیم مطرح و قدیمی آذربایجان به وجود آورده است.

به نقل از ایرنا، در همین ارتباط باشگاه ماشین سازی با انتشار نسخه های قرارداد ‘ محمد نادری ‘ نسبت به آنچه که فریب بازیکن خود از سوی تراکتورسازی خوانده، اعتراض کرده است.

ماشین سازان معتقدند: بعد از عقد قرارداد با محمد نادری که مدت آن تا پایان فصل۹۶-۹۷ ثبت شده، این بازیکن قراردادی سه ساله با تراکتورسازی امضا کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :