شهردار تبریز از بهره برداری ورزشگاه ۵ هزارنفری شهید قویدل در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی، با اشاره به لزوم توسعه زیرساخت های ورزشی در سطح شهر، گفت: ورزش های همگانی ضامن ارتقای نشاط و شادابی در سطح جامعه، به ویژه قشر جوان و نوجوان جامعه است و به همین علت، شهرداری تبریز خود را ملزم می داند که بخشی از فعالیت های عمرانی خود را، به ایجاد زیرساخت های ورزشی و احداث میادین و سالن ها اختصاص دهد.

وی ادامه داد: بر این اساس، شهرداری تبریز در محدوده شهرداری منطقه ۴ تبریز، ورزشگاه ۵هزار نفری شهید قویدل را احداث و آماده بهره برداری نموده است.

شهردار تبریز، در تشریح موقعیت این ورزشگاه اظهار داشت: این ورزشگاه با گنجایش ۵هزار نفر و دارا بودن تجهیزاتی از قبیل ساختمان دوطبقه برای خدمات اداری و سالن های سرپوشیده برای ورزش‌های داخل سالن، یکی از مجهزترین ورزشگاه های شهرخواهد بود.

دکتر نجفی اظهار داشت: احداث سالن های سرپوشیده، علاوه بر تامین امکان ورزش در فضای سرپوشیده، درمواقع بحران نیز می تواند به عنوان سرپناه حادثه دیدگان، مورد استفاده قرار گیرد و همین امر، گامی در راستای بهبود مدیریت بحران شهرداری تبریز محسوب می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با تاکید بر تصمیم شهرداری تبریز در زمینه توزیع عادلانه امکانات درسطح شهر، تصریح کرد: امیدواریم احداث این ورزشگاه در یکی از مناطق کم برخوردار شهر، بتواند در ایجاد تحولات مثبت فرهنگی و اجتماعی در این قسمت از شهرموثر باشد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :