به گزارش تبریزمن،‌دیدار دو تیم تراکتورسازی و نفت ترهان از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام برگزار میشود که حدود دو ساعت قبل از شروع بازی تمامی سکو ها پر شده و هزاران نفر هم در بیرون از ورزشگاه حضور دارند.

* ازدحام هواداران روی سکو ها تا اندازه ای هست که طبق تصاویر ارسالی حتی نمیتوان سرپا هم در ورزشگاه ایستاد و سکوهای بتنی و دیروار ها و داربست ها هم به عنوان جایگاه تماشاگران استفاده شده است.

 Photo May 15, 5 16 26 PM Photo May 15, 5 13 35 PM

* اتوبوس های حامل بازیکنان دو تیم دقایقی قبل وارد استادیوم یادگار امام شدهند که در حال حاضر بازیکنان با ورود به داخل زمین چمن مورد تشویق هواداران قرار میگیرند.

*  اولین تصویر موجود از سکوی قهرمانی که بصورت ازآمایشی برای دقایقی در داخل زمین چمن استادیوم یادگار برپا شده بود برای کاربران تبریز من در سایت قرا میگیرد.

Photo May 15, 5 22 03 PM

* برخی از هواداران هم بخاطر اینکه از صبح در ورزشگاه حضور داشته اند در ساعات فعلی خواب و استراحت در داخل ورزشگاه را برای آماده بودن در حین بازی ترجیح داده اند.

Photo May 15, 5 13 21 PM

* اولین تصویر از رختکن تیم تراکتورسازی هم برای هواداران و کاربران سایت تبریزمن قرار میگیرد.امروز تراکتوری ها با لباس قرمز در بازی حاضر خواهند شد.

Photo May 15, 5 40 09 PM

* بازیکنان تیم نفت تهران بعد از ورود به داخل زمین چمن بخاطر تعجب از حضور این تعداد هوادار در ورزشگاه با دوربین ها و موبایلهایشان در حال فیلم گرفتن از هواداران تراکتورسازی هستند.

Photo May 15, 5 41 37 PM

منتظر اخبار بعدی ما از ورزشگاه باشید…


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :