مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: این نهاد وارد فاز جدیدی از خدمت به مردم آذربایجان خواهد شد.به گزارش تبریزمن، اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی در حالی ظهر سه شنبه میزبان مراسم تودیع و معارفه رأس مدیریتی خود بود که مدیر کل سابق این نهاد بیش از ۲۱ سال سابقه کاری سه دهه ای خود در مجموعه بنیاد مسکن کشور را به عنوان مدیر کل آذربایجان شرقی خدمت کرده است.

در این مراسم که با حضور معاونان پشتیبانی و هماهنگی استان ها و نیز امور روستایی بنیاد مسکن کشور، معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و نیز مدیران و کارکنان بنیاد مسکن استان برگزار شد، حافظ باباپور به عنوان مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی منصوب و از خدمات قربان محمدی مدیر کل سابق این نهاد تقدیر شد.

بنیاد مسکن آذربایجان شرقی وارد فاز جدید خدمت به مردم می شود

مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی در آئین معارفه خود گفت: این نهاد در مدیریت جدید وارد فاز نوینی از خدمت به مردم آذربایجان خواهد شد و دستیابی به این مهم نیازمند همکاری و همیاری همه عوامل است و اگر ید واحده شویم و اصل تفاهم و تعامل را مد نظر قرار دهیم، شاهد انجام کارهای بزرگی خواهیم بود.

حافظ باباپور با بیان اینکه پس از ۲۶ سال برای خدمت گزاری به مردم آذربایجان به موطن اصلی خود بازگشته است، تصریح کرد: در این میان جانشین فردی در مدیریت بنیاد مسکن می شوم که علاوه بر حق استادی بر گزدن من، سابقه بیش از دو دهه در بنیاد مسکن انقلاب آذربایجان شرقی را دارد و این امر مسئولیت سنگینی را برای جانشین وی بدنبال خواهد داشت.

وی خاطر نشان شد: بدون شک ترکیب و ساختار هر نهاد و سازمانی ارتباط مستقیم با رویکرد و سلایق مدیر آن دارد و با توجه به اینکه مدیر کل سابق بنیاد مسکن در طول دوران مدید خدمتی برنامه ریزی های متعددی داشته، ایجاد تغییرات در این برنامه ها و ساختار اداراه کل چالش ها و مسائل خاص خود را خواهد داشت.

 مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی در پایان تاکید کرد: در مدیرت جدید تلاش می کنیم وارد فاز جدیدی از خدمت به مردم آذربایجان بویژه قشر محبوب و محروم روستایی شویم و در این میان تعامل دو سویه درون و برون سازمانی و صداقت در گفتار و کردار مهمترین اولویت ها خواهند بود.

تغییر و تحول مدیران زمینه ساز ورود افکار نو و خلاقیت به سازمان ها و ادارات می شود

مدیر کل سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی نیز در آئین تودیع خود، تغییر مدیران را زمینه ساز ورود افکار نو و خلاقیت به بدنه سازمان ها و ادارات دانست و گفت: در بیش از دو دهه سابقه حضور در بنیاد مسکن استان تلاش کرده ام تا با ارتقای سطح دانش و تحصیلات نیروهای تحت مدیریت، شرایط را برای اجرای اصولی امور فراهم کنم نتیجه این رویکرد آمار بالای ۹۴ درصدی حضور افراد با تحصیلات دانشگاهی در بدنه بنیاد مسکن آذربایجان شرقی با متوسط سن ۳۸ سال بوده است.

قربان محمدی افزود: در خصوص تجهیز ناوگان نیز ۶۰ دستگاه ماشین آلات سنگین خرید و تجهیز شده که از این لحاظ در رتبه دوم کشور قرار داریم و با افزوده شده تنها یک دستگاه دیگر، جایگاه نخست کشوری بدست خواهیم آورد و علاوه بر این ادارات بنیاد در ۱۷ شهرستان استان صاحب ساختمان اداری شده اند و اقدامات لازم برای در این خصوص برای پنج شهرستان باقیمانه نیز انجام شده است.

وی ساخت ۴۷ هزار و ۶۰۵ واحد مسکن با ترکیب ۱۱ هزار و ۲۲ واحد برای اقشار کم درآمد، ۱۴ هزار و ۳۳۴ واحد مقاوم سازی شده از محل تسهیلات این طرح، ۱۷ هزار و ۷۵۱ واحد از محل تسهیلان مسکن مهر و ساخت چهار هزار و ۴۹۸ واحد مسکونی از محل تسهیلات بازسازی را بخشی از اقدامات صورت گرفته در دوران مدیریت خود بر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی عنوان کرد.

محمدی در بخش پایانی سخنان خود خاطر نشان شد: مطالعه طرح هادی یکهزار و ۹۵۰ روستای بالای ۲۰ خانوار آذربایجان شرقی، اجرای طرح هادی در ۶۹۸ مورد از این روستاها، آغاز اجرای طرح هادی در ۱۵۳ روستا، اجرای مطالعه بازنگری طرح هادی اتمام یافته در ۲۱۲ روستا، بررسی طرح توسعه یک منظومه روستایی، اجرای بافت با ارزش یک روستا، واگذاری ۳۴۹ هزار و ۴۰۰ مترمربع زمین روستایی و صدور ۲۰۹ هزار و ۷۷۱ جلد سند مالکیت در روستاهای بالای ۲۰ خانوار و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت نیز بخش دیگری از اقدامات صورت گرفته در این مدت بوده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :