فوتسالیست های تیم ملی دانش آموزی آذربایجان شرقی که به نمایندگی از کشورمان در رقابت های جهانی این رشته در کرواسی شرکت کرده بودند بامداد امروز و در میان استقبال گسترده مسوولان و اهالی ورزش وارد تبریز شدند.

به گزارش تبریزمن، کاروان دانش آموزان فوتسالیست آذربایجان شرقی که به نمایندگی از ایران در رقابت های جهانی ۲۰۱۶ کرواسی در رقابت های جهانی این رشته شرکت کرده بودند پس از ارایه بازی های در خور تحسین و کسب عنوان نائیب قهرمانی این رقابت ها بامداد امروز و در میان استقبال گرم مدیران و مسوولان شهری و استانی و نیز اهالی ورزش ، خانواده ها و مسوولان آموزش و پرورش استان وارد تبریز شدند و مورد استقبال قرار گرفتند.

 

estagbal2
در مراسم استقبال از فوتسالیست های تیم ملی دانش آموزی ایران مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ، مربیان و بازیکنان تیم های پایه این باشگاه نیز با حضور در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با اهداء دسته ای گل به بازیکنان و مربیان این تیم ، از کاروان ملی پوشان استقبال کردند.

در مراسم استقبال از کاروان تیم فوتسال دانش آموزی کشورمان حامد اکبری معاون مالی اداری باشگاه مس ، حسین شمس مشاور مهندس نجفی مدیرعامل باشگاه مس سونگون و حمعی از مدیران اجرایی این باشگاه حضور داشتند.

گفتنی است این تیم در رقابت های جهانی دانش آموزان جهان در کرواسی با کسب عنوان نائب قهرمانی این دوره از رقابت ها برای کشورمان افتخارآفرینی کرد.

هدایت این تیم بر عهده یاشارمطلب زاده و صادق پورحسین بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :