کمپانی شیائومی در مدت زمان اندک به یکی از برندهای مطرح بازار اندرویدی ها تبدیل شده است. خبری خوب برای طرفداران گوشی های شیائومی اینکه قرار است گوشی های این برند با همکاری اپراتور اول کشور، وارد بازار شود.

به گزارش تبریزمن، شیائومی در ابتدا با ظهور از چین، نگاهها را به سمت خود کشاند. این کمپانی با وجود محدودیت عرضه محصولاتش تنها در کشور چین، موفقیت هایی بزرگ را رقم زد. شیائومی با شکستن رکورد فروش هر یک از گوشی هایش توانست با آمار فروش اپل رقابت کند. مشخصات قدرتمند گوشی های این برند، طراحی زیبا و قیمت مناسب در نظر گرفته برای محصولاتش سبب شده تا بسیاری از کاربران در سراسر دنیا مشتاق عرضه این محصول باشند.

شیامونی

به نقل از آی تی رسان، کمپانی مشهور شیائومی تصمیم گرفته تا حضور فعالی در بازار ایران داشته باشد و حال در سومین روز از نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۵، تفاهم نامه انحصاری همکاری بین شرکت ارتباطات سیار ایران و شرکت آسوشید تجارت (Asoshid) چین در زمینه فروش و باندلینگ گوشی‌های همراه شیائومی با قیمت مناسب برای مشترکین، امضا شد.

هدف کلی از این تفاهم نامه، همکاری و مشارکت انحصاری طرفین در زمینه گوشی‌های تلفن همراه شیائومی (Xiaomi) یکی از معروف‌ترین برندهای گوشی همراه چینی و بازه‌های قیمتی مشابه سرویس‌های ارزش افزوده و نرم افزارهای کاربردی (Xiaomi) به منظور ایجاد ارزش افزوده برای مشترکین همراه اول و همچنین جلب مشترکین اپراتورهای دیگر در Territory است.

ورود پرچمداران شیائومی به بازار ایران …

از دیگر مزایای این تفاهم نامه، ابتکار عمل در باندل نمودن از طریق عرضه مقرون به صرفه باندل ها و تجهیزات، راه اندازی راه حل های نوآورانه در زمینه مخابرات هوشمند، استفاده از  تجربیات و منابع  بین المللی در رابطه با تولید نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه به منظور افزایش کیفیت و توسعه دامنه  نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه در سطح ملی عنوان شده است.

این تفاهم نامه میان مهندس صدوقی مدیر عامل اپراتور اول و علی محمد ملکی مدیر عامل شرکت آشوشید تجارت امضا شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :