دوربین کاسیو EX-FR200 از یک طراحی ماژولار منحصر به فرد سود می برد. بدنه این دوربین دو واحد لنز/حسگر جداگانه را کنترل می کند. همچنین این محصول ضد آب، ضد انجماد و مقاوم در برابر ضربه است.

به گزارش تبریزمن، امروزه بازار دوربین های ۳۶۰ درجه گرمتر از هر زمان دیگری است و شرکت های مختلف از گو پرو تا سامسونگ و حتی فیسبوک محصولاتی را روانه این بازار کرده اند. اکنون کاسیو نیز با معرفی محصولی جدید و با رویکردی جالب توجه وارد بازار دوربین های ۳۶۰ درجه شده است. دوربین کاسیو EX-FR200 از یک طراحی ماژولار منحصر به فرد سود می برد. بدنه این دوربین دو واحد لنز/حسگر جداگانه را کنترل می کند. همچنین این محصول ضد آب، ضد انجماد و مقاوم در برابر ضربه است.

ورود کاسیو به بازار دوربین‌های 360 درجه با محصولی متمایز

بدنه دوربین جدید کاسیو تا حدودی شبیه یک گوشی هوشمند به نظر می رسد و دارای یک نمایشگر LCD بزرگ است. در حالت تک لنز، یک ماژول لنز به بخش جلویی بدنه و هم راستا با دوربین متصل می شود تا برای وضعیت استاندارد تصویربرداری استفاده شود. همچنین این لنز می تواند رو به بالا قرار بگیرد که کاسیو آن را «حالت سلفی» نامیده است.

البته نیازی نیست تا لنز به بدنه دوربین متصل باشد و می توان آن را در هر جایی قرار داد و از طریق وای فای یا بلوتوث به صورت کنترل از راه دور از آن استفاده کرد. یک گیره جانبی این امکان را فراهم می کند تا لنز با زاویه ای تا ۴۵ درجه روی هر سطحی قرار بگیرد.

ورود کاسیو به بازار دوربین‌های 360 درجه با محصولی متمایز

در حالت تک لنز کاربران می توانند خروجی های متنوعی از جمله ۱۸۰ درجه، چشم ماهی دایره ای با وضوح ۳,۸۸۸ در ۳,۸۸۸ پیکسل که می تواند برای تولید یک عکس پانوراما ۷,۴۵۶ در ۱,۸۶۴ پیکسلی باز شود، دید ۲۰۸ درجه و یک حالت زاویه فوق گسترده بهره‌مند شوند.

در حالت لنز دوگانه، ماژول ها می توانند به ابزار جانبی دیگری که برای نگه داشتن آنها به صورت پشت به پشت و ضبط کروی تدارک دیده شده متصل شوند. در این حالت امکان ثبت عکس های ۳۶۰ درجه و ویدئو ۴K فراهم می شود که می توانند از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند Exilim Album کاسیو یا اپلیکیشن دسکتاپ Exilim 360 Viewer ادغام شوند.

ورود کاسیو به بازار دوربین‌های 360 درجه با محصولی متمایز

به توجه به تنوع خروجی و دوام، کاسیو می تواند با محصول جدید خود توجه دوستداران ماجراجویی های فضای باز، افرادی که نیازمند دوربینی جان سخت و جمع وجور با قابلیت عکاسی ۳۶۰ دجه هستند را به سوی خود جلب کند. کاسیو EX-FR200 از اواسط سپتامبر روانه بازار ژاپن می شود اما تاکنون جزئیاتی درباره عرضه جهانی این محصول منتشر نشده است.

ورود کاسیو به بازار دوربین‌های 360 درجه با محصولی متمایز


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :