به گزارش تبریزمن، هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتسال فردا ( پنجشنبه ) در شهر های مختلف کشور با انجام ۷ بازی و از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز خواهد شد تا کم کم فاصله تیم های مدعی با سایر تیم ها افزایش یابد.

در یکی از دیدار های جذاب برای فوتسالدوستان استان دیدار دو تیم دبیری تبریز و فرودسی مشهد در سالن علوم پزشکی شهر تبریز خواهد بود. این بازی اولین مسابقه دبیری در فصل جدید رقابت های لیگ برتر در تبریز می باشد که مطمئنا با توجه به نتیجه بازی گذشته و برتری مقتدرانه این تیم در هفته اول، شاهد حضور پرشمار هوادارن این تیم در سالن خواهیم بود.

تیم دبیری تبریز در هفته اول رقابت ها و در دیداری خارج از خانه توانست شروعی مقتدرانه داشته و با نتیجه ۵ بر یک در برابر تیم شهروند ساری به برتری برسد. در این دیدار فرهاد فخیم – ستاره چند سال اخیر فوتسال تبریز و کشور – ۲ گل به ثمر رساند و در کنار او بابک اکبری و جواد اصغری مقدم هر کدام یک گل دیگر به ثمر رساند. گل پنجم دبیری در آن بازی را نیز محمود لطفی وارد دروازه خودشان کرد تا حساب کار ۵ بر یک به نفع تیم مدعی تبریز شود.

http://fut5al.ir/fa/wp-content/uploads/2015/07/461.jpg

دبیری تبریز که سابقه قهرمانی و حضور در بین سه تیم بالای جدول را نیز دارد، در این فصل از رقابت ها با به خدمت گرفتن بازیکنانی همچون علیرضا عسگری، محمدوزیرزاده، افشین سپه و بهروز جعفری نقاط ضعف خود را پوشش داده و با افزایش قدرت کادرفنی خود به دنبال حضور در بین چهار تیم بالای جدول و حتی کسب مقام قهرمانی می باشد.

فرهاد فخیم ستاره تیم دبیری پس از کسب برتری مقابل شهروند ساری با اعلام این نکته که هنوز در آغاز فصل هستیم اما می توانیم قهرمان شویم، در رابطه با شرایط تیم خود گفت: با توجه به اینکه اولین تنها یک هفته از رقابت های لیگ برتر را پشت سر گذاشته ایم و تمامی تیم ها به نوعی برای قهرمانی می جنگند شاید صحبت از قهرمانی در حال حاضر کار چندان مقبولی نباشد. با اینکه قهرمانی برای تیم دبیری دور از دسترس نیست اما در حال حاضر فقط می توان گفت که می توانیم در جمع ۵ و یا حتی ۳ تیم برتر قرار گیریم.

جواد اصغری مقدم – مربی بازیکن تیم دبیری – نیز با اشاره به قوی تر شدن کادرفنی دبیری نسبت به سال گذشته خبر داده و در ادامه نیز گفته است: ما کادر فنی بسیار قوی و خوبی را بر روی نیمکت خود داریم که قبل از شروع مسابقه هماهنگی‌های لازم را با آنان انجام می‌دهیم تا در زمین مسابقه مشکلی به وجود نیاید. اگر سال گذشته نیز نتوانستیم نتایج مناسبی را از این کار بگیریم به دلیل این بود که ما برخلاف امسال کادر فنی چندان خوبی را بر روی نیمکت خود نداشتیم. قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر نیز هدف خود را قرارگیری در بین ۴ تیم برتر جدول رده‌بندی اعلام کرده بودیم که امیدوار هستیم با قرار گرفتن در بین ۴ تیم بالای جدول جزء مدعیان کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشیم.

http://www.dabiriclub.com/wp-content/uploads/2014/10/%D8%A7%D8%B5%D8%BA%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85.jpg

فرزین دبیری، قائم مقام باشگاه دبیری نیز در خصوص شرایط و اهداف این تیم در فصل پیش رو گفت: صدرنشینی در هفته اول هر چند خوب و خوشحال کننده است، اما موفقیت‌های تیم ما باید تداوم داشته باشد و حالا باید برای پیروزی برابر فردوسی مشهد و کسب سه امتیاز این بازی برنامه‌ریزی کنیم.

فردوسی مشهد حریف این هفته تیم دبیری در اولین بازی خود برابر تیم فرش آرا با نتیجه ۴ بر یک در خانه خود مغلوب شده و مطمئنا نخواهد توانست برابر بازیکنان قدرتمند دبیری و حمایت هواداران این تیم چندان دوام بیاورد. به این ترتیب اکثر پیش بینی ها روی کاغذ حکایت از برد آسان نماینده آذربایجان داشته و به احتمال فراوان در هفته دوم نیز تیم دبیری را در صدر جدول رقابت ها خواهیم دید.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این دیدار به احتمال فراوان از شبکه های سهند و ورزش سیما پخش خواهند شد. قضاوت این دیدار نیز به محمد غفاری نژاد، رضا ترابی، زیاد فروتن و یوسف افضلی سپرده شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :