به گزارش تبریزمن، وزیر آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید از تلاشها و پیگیری های شهردار تبریز و حمایت های وی از آموزش و پرورش تقدیر کرد.

به گزارش تبریزمن، دکتر علی اصغر فانی با اهدای لوحی به دکتر صادق نجفی شهردار کلانشهر تبریز از زحمات، تلاشها و پیگیری های وی قدردانی کرد.

در قسمتی از این لوح تقدیر آمده است: در لوح زرین موفقیت، انگیزه ها و اندیشه های الهی دفسیر دانایی اند  گام های بلند نشانگر اراده های استوار در مسیر توانایی . در اثر خواستن و توانستن است که شکوفایی رخ می نماید و رضایت خالق و مخلوق حاصل رویش محبت در خانه های دلهاست.

بی تردید موفقیت های مجموعه آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در عرصه های مختلف آموزشی، پرورشی و اداری، از جمله تکمیل پروژه های آموزشی و رفاهی نیمه تمام آن استان مرهون مساعدت، همکاری و همدلی بزرگوارانه آن مدیر مدبر در سطح استان می باشد که شایسته است به عنوان الگویی موفق از هماهنگی و هم افزایی به جامعه معرفی شود، از این رو از تلاشها و پیگیری ها و زحمات ارزنده جنابعالی به عنوان حامی دستگاه تعلیم و تربیت در آن استان صمیمانه قدردانی و تشکر می نمایم.

در پایان این لوح تقدیر که با امضای علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش می باشد آمده است: امید آنکه با یاری حضرت باری تعالی، توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در دولت تدبیر و امید، بیش از پیش موفق باشید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :