نماینده مردم ورزقان و معین اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تعیین تکلیف پروژه بزرگراه اهر- تبریز توسط وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، رضا علیزاده جاده اهر- تبریز- هریس را یکی از جاده‌های پرخطر و حادثه‌خیزترین محورهای آذربایجان شرقی برشمرد و گفت: بزرگراه اهر- تبریز حتی در سطح کشور از اولویت ‌دارترین پروژه‌ها محسوب می‌شود که پیگیری‌های صورت گرفته حکایت از مشکلات مالی پیمانکاران این پروژه دارد.

وی افزود: اخیرا برای پرداخت بدهی پیمانکاران، اوراقی اختصاص‌یافته تا بخشی از مشکلات مالی و دستمزد آن‌ها رفع شود.

علیزاده ادامه داد: در رابطه با ارائه توضیحات و بررسی آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی و بلاخص جاده‌های حوزه اهر و ورزقان با آخوندی، وزیر راه و شهرسازی دیدار می‌کنیم که در این دیدار مهم‌ترین محور بحث و بررسی جاده اهر- تبریز خواهد بود.

عضو کمسیون صنایع و معادن مجلس با تأکید بر اینکه رفع مشکلات مالی پیمانکاران بخشی از موانع پیش روی پروژه بزرگراه اهر- تبریز را برطرف می‌کند، اظهار کرد: تأکید داریم تا وزیر راه و شهرسازی با تعیین و تکلیف بودجه این پروژه را مشخص کند تا بتوان قسمتی از مشکلات مالی شرکت‌ها و پیمانکاران را برطرف کنیم تا بدین ترتیب روند اجرایی پروژه بزرگراه اهر- تبریز تسریع شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :