انتخاب ذوب‌آهن از سوی دهنوی اقدام هوشمندانه و صحیحی بود که از این بازیکن پرحاشیه صورت گرفت و او را به بازیکنی تاثیرگذار در تیمش مبدل کرد.

به گزارش تبریزمن، قاسم دهنوی تا پیش از پیوستن به ذوب‌آهن سابقه عضویت در تیم‌های برق شیراز، هما، مس رفسنجان، مس کرمان، تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران را نیز داشت اما طی سالیان اخیر نام وی با حاشیه عجین شده و برخی رفتارهایش تعجب بسیاری از اهالی فوتبال را برانگیخته بود.

این بازیکن زمانی که به ذوب‌آهن آمد مدیران باشگاه در ابتدا با انتقادات بسیاری مواجه شدند که چرا قرار است تیمی بی‌حاشیه مانند ذوب‌آهن چنین بازیکن حاشیه‌داری را به خدمت بگیرد اما رفته رفته ورق برگشت و حالا کسی از آن دهنوی پرحاشیه سراغی ندارد.

بیشترین حاشیه برای دهنوی سال گذشته به وجود آمد و مسائلی برایش به وقوع پیوست که نتوانست با پرسپولیس موفق باشد.

دهنوی با پرسپولیس قرارداد امضا کرد اما علاقه‌ای به ماندن در این تیم نداشت و به همین دلیل به سپاهان رفت.

پس از این اتفاق به دهنوی گفته شد اگر به پرسپولیس برنگردد یک سال از فوتبال محروم می‌شود و این بازیکن در اقدامی تامل برانگیز از اردوی خارجی سپاهان خارج و به پرسپولیس رفت.

دهنوی اما با قرار گرفتن در لیست مازاد پرسپولیس راهی تیمی شد که همیشه از حاشیه گریزان و با مدیریت خوب توانسته موفقیت‌های بسیاری را نیز کسب کند.

 انتخاب ذوب‌آهن از سوی دهنوی اقدام هوشمندانه و صحیحی بود که از این بازیکن پرحاشیه صورت گرفته و او را رفته رفته به بازیکنی تاثیرگذار در تیمش مبدل کرد.

دهنوی اعتقاد دارد زمانی که در آرامش باشد می‌تواند قابلیت‌های فنی خودش را به نمایش گذاشته و بازی‌های خوبی ارائه دهد و این نکته‌ای است که طی بازی‌های اخیر به وضوح در بازی‌های این بازیکن قابل مشاهده است.

دهنوی از ابتدای فصل تاکنون تنها در ۶ بازی برای تیمش به میدان نرفته و در سایر دیدارها حضوری موثر برای ذوبی‌ها داشته است و در چهار دیدار اخیر تیمش نیز نود دقیقه در ترکیب ثابت قرار گرفت و ذوب‌آهن هم در تمام این دیدارها به جز دیدار با استقلال که به تساوی رسید، موفق بود.

بازیکن شماره پنج ذوب‌آهن با دوری از حاشیه و تلاش فراوان به نوعی احیا شد و در صورت ادامه حضور در این تیم می‌رود که با سبزپوشان دیار زاینده‌رود افتخارات بسیاری را کسب کرده و دوران تلخ گذشته‌اش را به فراموشی بسپارد.

این موضوع نشان می‌دهد مدیران و کادر فنی این تیم به خوبی می‌دانند با بازیکنان سرکش و پرحاشیه چگونه برخورد کرده تا از این مهره‌ها به بهترین نحو استفاده کنند.

گویا دهنوی نیز در فصل جاری به این نکته رسید که تنها دوری از حاشیه است که می‌تواند وی را به اهداف فوتبالی‌اش برساند، نکته‌ای که بازیکنان جوان‌تر ذوب‌آهن که هرازگاهی ممکن است ایجاد حاشیه کنند باید آن را مورد توجه قرار دهند.

در صورت قهرمانی ذوب‌آهن در جام حذفی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا به طور حتم دهنوی از اینکه چنین تیم خوبی را برای ادامه فوتبالش برگزیده و در آن از ایجاد حاشیه دوری کرد، بیش از گذشته خشنود می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :