به گزارش تبریزمن، سامان نریمان جهان از بازیکنان موثر و محبوب تیم تراکتورسازی تبریز می باشد که بیش از ۱۰ روز پیش در اردوی تهران از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی شده بود اما به گفته پزشک تیم او توانسته تا در روز های اخیر به فرم خوبی بازگشته و تمرینات فردی خود را آغاز کند.

همچنین او با توجه به محرومیت در هفته اول رقابت ها مقابل نفت تهران، تا بازی دوم مقابل گسترش فولاد به آمادگی کامل خواهد رسید و قطعا می تواند در دربی تبریز با توجه به صلاحدید کادرفنی در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرد.

با این حال برخی از رسانه ها به اشتباه از مصدومیت دوباره نریمان جهان خبر میدهند که کاملا اشتباه بوده و هیچ منبع رسمی برای آن ذکر نشده است. اولا نریمان جهان در حال حاضر در تمرینات گروهی شرکت نمی کند تا دچار مصدومیت جدی شود، همچنین تمرین روز گذشته تراکتورسازان پشت درهای بسته برگزار شده و به غیر از مسئولین باشگاه کسی نمی تواند با قطعیت از مصدومیت دوباره او خبر دهد. خبر رسمی در این باره از زبان پزشک تیم تراکتورسازی اطلاع رسانی شده است و نریمان جهان مشکلی برای بازی در برابر گسترش فولاد نخواهد داشت و به هیچ وجه خانه نشین نشده است.

سامان نریمان جهان


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :